View profile

Вісткар - Issue #127

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 28 грудня. Це останній випуск у 2018 році. Наступний вийде 3 січн
 

Вісткар

December 28 · Issue #127 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 28 грудня. Це останній випуск у 2018 році. Наступний вийде 3 січня 2019 року. Бажаю вам Щасливого Нового року та Веселого Різдва! Ось які новини варті вашої уваги саме зараз:
  • Епідемії грипу в Україні немає, але люди хворіють
  • Apple у 2019 році почне збирати в Індії найдорожчі моделі iPhone
  • У Франції врятували хлопчика, якого накрило лавиною
  • 71-річний француз відправився в “бочці” через Атлантичний океан
  • Прибутки розробника гри Fortnite склали $3 млрд
  • Американський бокс-офіс сягнув рекордного значення у 2018 році

Новорічне кіно з Європи
Вечеря на одного” ​​(Dinner for One) або “Дев'яностий день народження” (Der 90. Geburtstag) — комедійний скетч, постановка німецького телеканала NDR у 1963 році. Є невід'ємним культовим атрибутом святкування Нового року в сучасній Німеччині та кількох інших країнах Європи.
Подія розгортається навколо міс Софі та її дворецького Джеймса. Героїня святкує свій День народження, але всі друзі, яких вона запросила на свято, давно померли і за столом сидить лише вона одна. Обов'язки неіснуючих гостей виконує дворецький.
У 1988 році фільм опинився у Книзі рекордів Гіннесса, як “телевізійна передача, яка повторювалася найбільшу кількість разів”.
“The same procedure as last year, Miss Sophie?”
“The same procedure as every year, James!”
DINNER FOR ONE Original 1963 HQ
Більше новин
Епідемії грипу в Україні немає, але епідемічні пороги перевищені у 8 областях. В Україні немає епідемії грипу, але епідемічні пороги перевищені в Хмельницькій, Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Луганській, Донецькій, Одеській областях, заявляють у Міністерстві охорони здоров’я України. (Радіо Свобода)
Apple у 2019 році почне збирати в Індії найдорожчі моделі iPhone. Збирати смартфони будуть на індійському філіалі тайванської компанії Foxconn. Перша продукція із сімейства моделей iPhone X з Індії з'явиться вже в 2019 році. (Reuters)
У Франції врятували хлопчика, якого накрило лавиною. У Французьких Альпах собака знайшла 12-річного хлопця після того, як його накрило лавиною і він перебував під снігом 40 хвилин. “Це диво, тому що на ньому не було пристроїв з виявлення. Шанси на виживання є мізерними після 15 хвилин перебування під снігом”, – сказав один із рятувальників. Лавина протягнула дитину щонайменше на сто метрів. (Радіо Свобода)
71-річний француз відправився в “бочці” через Атлантичний океан. Жан-Жак Савін (Jean-Jacques Savin) рухається тільки за рахунок течії у герметичній капсулі, яка нагадує бочку, і сподівається досягти Антильських островів за три місяці. В капсулі є запас продуктів, місце для спання і кухня. Про перебіг запливу повідомляється на сторінці у facebook. (BBC)
Прибутки розробника гри Fortnite склали $3 млрд. Компанія Epic Games досягла видатних успіхів у 2018 році. Її гра Fortnite стала найпопулярнішою в світі, а вартість компанії сягнула $15 млрд. Прибуток Epic за рік вже складає $3 млрд, а Fortnite, в яку грають 125 млн гравців, продовжує приносити гроші. (TechCrunch)
Американський бокс-офіс у 2018 році б'є рекорди. За кілька днів до кінця року збори кінотеатрів в США оновили рекорд всіх часів. У 2018 році збори за даними Comscore вже склали $11.383 млрд. Попередній рекорд - $11.382 млрд - встановлено у 2016 році. Нинішні показники значною мірою визначив успіх таких картин, як “Black Panther” і “Avengers: Infinity War”, які зібрали в США по $678 млн кожна. (Variety)
Один раз побачити
Black Mirror: Bandersnatch | Official Trailer [HD] | Netflix
Новий епізод серіалу Black Mirror під назвою “Bandersnatch” буде показаний сьогодні на Netflix. “У 1984 році молодий програміст починає піддавати сумніву реальність навколо себе, працюючи над адаптацією фантастичного роману у відеогру.”
**************************************************
Вісткар - це щоденна розсилка українською мовою. У десятках різних джерел кількома мовами ми відбираємо лише новини, варті вашої уваги. Дайджест виходить п'ять разів на тиждень, в робочі дні, о 10 ранку.
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Підтримати Вісткар можна тут:
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь