View profile

Вісткар - Issue #146

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 31 січня. Доба, що минула, принесла такі новини, варті вашої уваги:
 

Вісткар

January 31 · Issue #146 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 31 січня. Доба, що минула, принесла такі новини, варті вашої уваги:
  • У США прийшли аномальні морози
  • Акції Tesla суттєво впали після оголошення про відставку фінансового директора
  • Реклама у Facebook залишається популярною, акції компанії ростуть
  • Bitcoin активно купують за японські єни

Зарплата поляків продовжує зростати
В Польщі ростуть зарплати
В Польщі ростуть зарплати
Середня зарплата “брутто” в Польщі становить понад 5 тисяч злотих.
У грудні 2018 р. середня заробітна плата в секторі підприємств становила 5,274.95 злотих, що на 6,1% більше ніж минулого року. Такими є дані Центральної статистичної служби Польщі.
Ці дані враховують інформацію про зарплату в компаніях, де працюють більше 9 осіб. За статистикою, у невеликих компаніях заробітна плата дещо нижча.
Середня заробітна плата за грудень традиційно на 8-9% вище, ніж в інші місяці, за рахунок бонусів і додаткових виплат. (inPoland)
Більше новин
У США прийшли аномальні морози. У деяких районах країни температура опускається до -50 градусів. Повідомляється про шістьох загиблих. Причиною сильного похолодання стало морозне повітря, що прийшло з Північного полюсу. У штатах, де цими днями очікують арктичний холод, проживають більше 55 мільйонів чоловік. Надзвичайний стан введено в штатах Середнього Заходу – Вісконсині, Мічигані та Іллінойсі, а також в південних штатах – Алабамі і Міссісіпі. (AP/Радіо Свобода/BBC Ukr)
Акції Tesla суттєво впали після оголошення про відставку фінансового директора. Ілон Маск оголосив про те, що CFO компанії залишає компанію у 2019 році. За фінанси відповідатиме надалі віце-президент Зак Кіркгорн (Zach Kirkhorn). Акції компанії на цих новинах впали на 6%. Перестановки збіглися у часі з оголошенням про необхідність знизити ціни на популярну модель електромобіля Model 3 з тим, щоб уникнути “банкрутства”. (CNBC/Reuters)
Реклама у Facebook залишається популярною, акції компанії ростуть. Компанія Facebook Inc повідомила в середу про те, що її прибутки виявилися вище, ніж очікувалося. Оператори онлайнової реклами продовжують витрачати гроші на рекламу в найбільшій в світі соціальній мережі навіть після низки гучних скандалів навколо неї. Фінансові результати компанії сприяли зростанню вартості акцій на 11%. (Reuters)
Bitcoin активно купують за японські єни. Більше половини всього обсягу торгів біткойном минулої доби склав продаж цієї криптовалюти за японську єну (JPY). Зазвичай, найпопулярнішою валютою є американський долар. Українська гривня - на 20 позиції за обсягом торгів. (Bitcoinist)
У соцмережах стало популярним відео, на якому за допомогою технології DeepFake поєднали тіло і голос Дженніфер Лоуренс і обличчя Стіва Бушемі.
Jennifer Lawrence-Buscemi on her favorite housewives
Один раз побачити
Burning Men (2019) - Official UK Trailer
На екрани британських кінотеатрів виходить стрічка в оригінальному жанрі - “rock and roll road movie”. Режисером фільму “Burning Man” став Джеремі Вудінг (Jeremy Wooding). В головній ролі Ед Хейтер (Ed Hayter).
*******************************
Вісткар - це щоденна розсилка українською мовою. У десятках різних джерел кількома мовами ми відбираємо лише новини, варті вашої уваги. Дайджест виходить п'ять разів на тиждень, в робочі дні, о 10 ранку.
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Підтримати "Вісткар" можна тут:
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь