View profile

Вісткар - Issue #154

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 12 лютого. Сьогодні саме ці новини варті вашої уваги: ФРН потребу
 

Вісткар

February 12 · Issue #154 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 12 лютого. Сьогодні саме ці новини варті вашої уваги:
  • ФРН потребуватиме до 260 тисяч кваліфікованих мігрантів на рік
  • У Конгресі США оголосили про досягнення угоди щодо бюджету
  • Росія скликає Раду безпеки ООН щодо ситуації в Україні
  • З 1 травня діятимуть нові правила технічного огляду автомобіля
  • “Гарет Джонс”: преса відреагувала на фільм про Голодомор

Нова жахлива версія смерті Александра Македонського
Фрагмент "Мозаїки Александра"
Фрагмент "Мозаїки Александра"
Вчені розглядають нову жахливу версію смерті Александра Македонського. Обставини смерті Александра Великого - полководця, завойовника і царя - не з'ясовані донині і залишаються предметом вивчення науковців.
Чи отруїли його? Чи помер він від зловживання алкоголем? Чи була це малярія чи тиф, популярні хвороби того часу? Є припущення, що це була тяжка форма гарячки Західного Нілу, тим більше що неподалік Вавилону у той час спостерігали падіж птахів, які є джерелом цієї інфекційної хвороби.
Останнім часом запропоновано нову версію причин його смерті, яка виглядає жахливішою за все, що було досі відомо. Існує легенда про те, що на тілі Александра не було жодних ознак тліну протягом кількох днів після смерті. За свідченнями, особливості передсмертного періоду Александра полягали в тому, що він не міг поворухнутися.
Нове пояснення цих симптомів полягає в тому, що він страждав на специфічну форму автоімунного захворювання і через це не міг рухатися і спілкуватися, але перебував у свідомості ще тиждень після того, як його було проголошено мертвим. Стан його тіла науковці пояснюють тим, що “мертвий” Александр ще кілька днів був живим. (IFLScience)
Більше новин
ФРН потребуватиме до 260 тисяч кваліфікованих мігрантів на рік. У наступні 40 років Німеччина потребуватиме щонайменше 260 тисяч закордонних працівників щороку, аби забезпечити свої економічні потреби. Такі результати дослідження, оприлюдненого німецьким Фондом імені Бертельсмана (Bertelsmann-Stiftung). (DW)
У Конгресі США оголосили про досягнення угоди щодо бюджету. Демократи і республіканці в Конгресі США досягли угоди, необхідної для уникнення нового “шатдауну”. Наразі сторони працюють над деталями домовленості. Демократи й надалі категорично виступають проти “стіни” на кордоні з Мексикою, хоча погоджуються на фінансування загорожі на певних ділянках кордону. (DW)
Росія скликає Раду безпеки ООН щодо ситуації в Україні. На 12 лютого Росія ініціювала скликання засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Україні під приводом четвертої річниці підписання Мінських угод. (Укрінформ)
З 1 травня діятимуть нові правила технічного огляду автомобіля. Результат обов'язкового технічного контролю (ОТК) необхідно буде фіксувати на лобовому склі авто за допомогою RFID-мітки — наліпки з радіочастотною ідентифікацією.
Відбулися зміни в процедурі проведення... - Головний сервісний центр МВС | Facebook
“Гарет Джонс”: преса відреагувала на фільм про Голодомор. Світові видання обговорюють прем'єру спільного польско-британсько-українського фільму “Містер Джонс” (“Гарет Джонс”) на кінофестивалі Берлінале. Історичний трилер “Гарет Джонс” (Mr. Jones) - це історія журналіста Гарета Джонса, який у 1933 році став свідком Голодомору в Україні. Спеціалізоване видання Filmuforia називає стрічку “захопливо чарівним фільмом з динамічним сюжетом”. Британське видання The Guardian вважає роботу “сильною драмою” про “валлійського журналіста, який реально існував і викрив геноцидний масовий голод Сталіна в Україні”. На думку Variety, “шукач правди, антирадянський журналіст Гарет Джонс залишається переконливим крізь злети та падіння занадто довгого байопіку Агнєшки Голланд”. На думку авторів британської The Times, від постановки “віє відчаєм”. “Геноцид 1932-33 років в Україні, джерела Другої світової війни та виклики журналістики початку 20-го століття … через негативну алхімію поганого кіновиробництва зведені до вимучених, уповільнених сюжетних ліній у цьому сумбурному та дилетантському біографічному фільмі”, - пише видання. Спеціалізоване незалежне британське видання IndieWire назвало стрічку “безладним біографічним фільмом” і “неорганізованим гармидером”. Спеціалізоване німецьке видання Critic назвало фільм “безсилим пафосом правди”. (BBC Ukr)
Трейлер - уривок фільму «Гарет Джонс» (2019)
Конкурент Fortnite: чому всі грають в Apex Legends. Ігрова компанія Electronic Arts (EA) випустила новий free-to-play-шутер популярного жанру “королівська битва” під назвою Apex Legends. За офіційними даними, за дві доби з дня релізу в неї вже зіграло 10 млн людей, а кількість гравців, що грають одночасно, склало 1 млн. Успіх гри пояснюють її особливостями, зокрема, тим, чим вона відрізняється від Fortnite. Гра також вдало поєднує переваги різних шутерів, які вже існують на ринку. (The Verge/AIN)
Один раз побачити
Пастка-22. Тизер (оригінальний)
Серіал Пастка-22 / Catch-22, 2019. Події серіалу розгортаються в часи Другої світової війни. Головний герой екранізації відомого роману – бомбардир Повітряних сил США Джон Йоссаріан. “Пастка на дурнів” або “Catch-22” — перший і найвідоміший роман американського письменника Джозефа Геллера. Основна тема роману — абсурдність війни і військового життя в американському авіаційному з'єднанні. Військове правило Пастка-22 дозволяло божевільним льотчикам не брати участь у вильотах, проте ті, хто посилався на це правило цим самим демонстрували бажання жити, що є основним інстинктом психічно здорової людини і тому не могли цим правилом скористатися.
Підтримайте Вісткар:
Внесок можна зробити тут:
Вдалого дня!
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь