View profile

Вісткар - Issue #157

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 15 лютого. Доба, що минула, принесла такі новини, варті вашої ува
 

Вісткар

February 15 · Issue #157 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 15 лютого. Доба, що минула, принесла такі новини, варті вашої уваги:
  • Трамп запровадить у США надзвичайний стан
  • Airbus припиняє випускати літаки А380
  • У США – рекордна кількість нових робочих місць
  • Сіквелом популярного серіалу стане двогодинна картина Breaking Bad

Укрзалізниця: найприбутковіші поїзди - на російському напрямку
Потяги з Києва до Львова - найбільші прибутки і найбільші збитки УЗ.
Потяги з Києва до Львова - найбільші прибутки і найбільші збитки УЗ.
“Укрзалізниця” назвала потяги, які в 2018 році користувалися найбільшим попитом. Виявилося, що потяги в напрямку Росії принесли більше прибутку, ніж топ-5 поїздів Україною.
У закордонних напрямках найпопулярнішим виявився потяг №5/6 сполученням Київ-Москва, а за внутрішніми маршрутами найприбутковішим став поїзд №91/92 сполученням Київ-Львів. Згідно з повідомленням, українські поїзди, що курсують в Росію, принесли загальний прибуток в 237 млн гривень. Дохід найпопулярніших поїздів на внутрішньому напрямку склав 180,4 млн гривень.
В ТОП-5 найприбутковіших поїздів внутрішнього сполучення увійшли: №105/106 Київ-Одеса; №79/80 Київ-Дніпро; №63/64 Київ-Харків; №11/12 Київ-Новоолексіївка.
Найбільш збитковим поїздом внутрішнього сполучення став потяг, який курсує із Києва до Львова, №141/142. Його наповненість склала 90%, а збиток від нього – 118,1 млн гривень.
Серед потягів міжнародного сполучення популярні: - №23/24 Одеса-Москва ( наповненість 85%); №73/74 Ковель-Москва (наповненість 80%); №61/62 Миколаїв-Москва (наповненість 80%); №53/54 Київ-Санкт-Петербург ( наповненість 61%). (DT)
Більше новин
Трамп запровадить у США надзвичайний стан. Президент США Дональд Трамп підпише бюджет США, в якому передбачено обмежене фінансування будівництва муру на кордоні з Мексикою. Водночас Трамп запровадить режим надзвичайного стану, щоб отримати кошти на “стіну”, в обхід Конгресу. Режим не припинятиме дію законів і не обмежуватиме громадянських прав в США. (Reuters/DW/BBC Ukr)
Airbus припиняє випускати літаки А380. Європейська авіакосмічна компанія звітувала про зростання прибутків, які перевищили очікування аналітиків. В той же час, компанія оголосила, що припиняє випуск найбільших в світі пасажирських літаків A380. Причиною стала збитковість цієї моделі на ринку, яку створено з метою конкуренції з Boeing. Авіалайнери А380, які можуть перевозити понад 500 пасажирів, почали літати майже 10 років тому. За історію цієї програми буде випущено і поставлено замовнику 251 літак. (Reuters/DW)
У США – рекордна кількість нових робочих місць, найбільше - на будівництві. Кількість нових робочих місць у США зросла до рекордно високих показників у грудні минулого року. Найбільше вакансій відкрилося у секторі будівництва та житлового господарства, а також у сфері харчування. Відкриття робочих місць, показник попиту на робочу силу, в грудні збільшилося на 169 тисяч до сезонно скоректованих 7,3 мільйонів, що є найвищим показником з початку досліджень у 2000 році.  (VoA)
Apple готується запустити свій відео сервіс. Передплатники зможуть переглядати кіно і телепрограми безкоштовно на пристроях Apple. Про нову платформу повідомлять 25 березня, а запустять десь у квітні-травні. Як повідомляється, HBO поки не пристала до нової платформи, але може це зробити. Програми з Netflix і Hulu на новому сервісі не будуть доступними. (CNBC)
У карток Mastercard буде джингл. Новинку назвали “звуковим логотипом”. Мелодію з шести звуків можна буде почути кожного разу, коли картку використовують для успішного платежу. (QZ)
Ta-run-tun-ta-run-tun
У Венесуелі зростає популярність bitcoin. Обсяги платежів у bitcoin знову б'ють рекорди у Венесуелі, де населення використовує цю криптовалюту як засіб платежу в умовах гіперінфляції. Тільки минулого тижня продано 2454 біткойнів на суму майже $9 млн, повідомляє сервіс Coin Dance. (CNBC)
Сіквелом популярного серіалу стане двогодинна картина Breaking Bad. Її покажуть на Netflix, а потім на AMC, де створювався оригінальний культовий серіал. Деталі сюжету невідомі, але очікується, що головним персонажем картини буде Джессі Пінкман, роль якого виконував Аарон Пол (Aaron Paul). Над стрічкою працює автор серіалу Вінс Гілліган (Vince Gilligan) разом із командою, яка створювала серіали Breaking Bad і Better Call Saul. (Deadline)
Один раз побачити
Крижане серце 2. Офіційний тизер (український)
Продовження анімаційного блокбастера від Dіsney, який розтопив серця мільйонів. Щоб дізнатися велику таємницю чарівного королівства, герої подолають чимало випробувань за межами рідного краю. Найсучасніші візуальні ефекти занурять у крижаний світ Ельзи та Анни.
**************************************
Підтримати Вісткар можна тут:
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь