View profile

Вісткар - Issue #173

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 12 березня. Сьогодні, новини, варті вашої уваги, виглядають ось т
 

Вісткар

March 12 · Issue #173 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 12 березня. Сьогодні, новини, варті вашої уваги, виглядають ось так:
  • Великобританія та ЄС досягли певного компромісу щодо Brexit
  • Верховний суд не визнав матеріали про робочі поїздки Порошенка агітацією
  • Для подорожі до ЄС американці будуть реєструватися онлайн
  • Tesla зупинила ліквідацію магазинів
  • Зідан знову став головним тренером клубу Real Madrid

Крамп-Карренбауер запропонувала свою концепцію майбутнього Європи
Аннегрет Крамп-Карренбауер
Аннегрет Крамп-Карренбауер
У відповідь на пропозиції президента Франції Макрона з реформування ЄС, голова німецького Християнсько-демократичного союзу Аннегрет Крамп-Карренбауер (Annegret Kramp-Karrenbauer) запропонувала власну концепцію майбутнього ЄС.
Тези її плану виклала газета Welt am Sonntag.
Крамп-Карренбауер, яка замінила Ангелу Меркель на посаді лідера партії ХДС, відкинула ідею Макрона щодо введення єдиного розміру мінімальної зарплати, а також “не помітила” більшість інших ініціатив президента Франції.
Лідер ХДС дала зрозуміти, що не підтримує ідею “європейської наддержави”, хоча висловилася за посилення спільної боротьби з ухилянням від сплати податків. (Welt.de)
Більше новин
Великобританія та ЄС досягли певного компромісу щодо Brexit. Лідери ЄС та Великобританії ухвалили юридично обов'язкову декларацію, що стосується “бекстопу” на кордоні між Ірландією та британською Північною Ірландією. Сторони зобов'язуються до кінця 2020 року знайти заміну так званому “бекстопу” - тимчасовому рішенню, яке має запобігти встановленню жорсткого кордону між членом ЄС Ірландією та британською Північною Ірландією. Великобританія також отримає право тимчасово призупинити дію правил, що стосуються Північної Ірландії, якщо Євросоюз порушить свої зобов'язання. Сьогодні в британському парламенті відбудеться чергове голосування за договором з ЄС. (DW/Reuters)
Верховний суд не визнав матеріали про робочі поїздки Порошенка агітацією. Верховний суд України залишив у силі рішення апеляційного адміністративного суду, який відмовився визнати незаконною передвиборчою агітацією розміщення на сайті президента України фото- та відеоматеріалів про робочі поїздки Петра Порошенка за позовом кандидата в президенти Анатолія Гриценка. (DW)
Для подорожі до ЄС американці будуть реєструватися онлайн. Від 2021 року американцям, які збираються летіти до ЄС, доведеться зареєструватися онлайн і отримати авторизацію. Вартість процедури складатиме вісім доларів. В ЄС це пояснюють боротьбою з тероризмом і нелегальною міграцією. Авторизація, яку в ЄС просять не називати візою, буде актуальною протягом трьох років після реєстрації. (NPR)
Tesla зупинила ліквідацію магазинів. Компанія два тижні тому оголосила про закриття всіх магазинів і перехід до онлайнового продажу своїх електромобілів. Тепер в Tesla відмовилися від цих планів і планів знизити ціну на свої авто на 6%. Скоріше за все, вони виростуть на 3%. (Tesla/Business Insider)
Мартін “Pharma Bro” Шкрелі керував бізнесом із в'язниці. Як виявила перевірка закладів відбування покарань США, 35-річному Мартіну Шкрелі вдавалося керувати своїм фармацевтичним бізнесом із тюремної камери у в'язниці Fort Dix за допомогою контрабандного мобільного телефону. Минулого року Шкрелі, відомого як “Pharma Bro”, засудили на 7 років за махінації з акціями. (Fox News)
Футбол: Зідан знову став головним тренером клубу Real Madrid. Француза Зінедіна Зідана знову призначено головним тренером іспанського футбольного клубу Real Madrid. Контракт із Зіданом підписаний до 30 червня 2022 року. Його попередник Сантьяго Соларі очолював Real Madrid із жовтня 2018 року. Зідан залишив посаду головного тренера клубу 31 травня 2018 року після кількох дуже вдалих сезонів. (Радіо Свобода)
Один раз побачити
Chernobyl (2019) Date Announcement | Teaser Trailer
Компанія HBO випустила перший трейлер серіалу “Чорнобиль”. Серіал складається із 5 епізодів. Премʼєра - 6 травня. Зйомки серіалу відбувались у Вільнюсі.
Підтримати Вісткар можна тут:
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь