View profile

Вісткар - Issue #176

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 15 березня. Ось так виглядають новини варті сьогодні вашої уваги:
 

Вісткар

March 15 · Issue #176 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 15 березня. Ось так виглядають новини варті сьогодні вашої уваги:
  • Парламент Великобританії підтримав перенесення Brexit
  • Tesla представила новий електромобіль Model Y
  • У Нью-Йорку вбили боса мафії. Вперше в цьому столітті
  • Після заборони порно Tumblr швидко втрачає трафік
  • Telegram отримав три мільйони нових користувачів поки “лежав” Facebook

Армії світу програють у війні з ожирінням
У 2018 році звіт міжнародного аналітичного центру RAND Corporation показав, що майже дві третини американських солдатів страждають від зайвої ваги й навіть ожиріння — принаймні за військовими стандартами.
У 2017 році серед молодих людей від 16 до 24 років, основної вікової групи новобранців в США, тільки 11% виявили бажання вступити в армію. Майже кожен третій з них отримав відмову через занадто високий показник індексу маси тіла.
Армія США щорічно витрачає понад $1,5 млрд на лікування військових, які страждають на ожиріння, та пошук тих, хто може їх замінити.
Приблизно в той самий час міністерство оборони Великої Британії оприлюднило цифри, згідно з якими, майже 10% військових страждають від ожиріння. При цьому британській армії загрожують значні фінансові витрати. Через військових із зайвою вагою незабаром доведеться переробляти крісла-катапульти в літаках і аварійні люки в підводних човнах. (BBC Ukr)
Більше новин
Парламент Великобританії підтримав перенесення Brexit. Британський парламент проголосував за перенесення виходу країни з Євросоюзу щонайменше до 30 червня. Голоси за таке рішення віддали 412 депутатів, проти були 202. Парламент країни також відхилив пропозицію провести у країні повторний референдум щодо Brexit. Раніше Brexit був запланований на 29 березня. Тепер рішення про перенесення має схвалити і Євросоюз. Британія і ЄС досі не домовилися про умови Brexit. 13 березня британський парламент відхилив варіант виходу з ЄС взагалі без угоди про умови цього кроку. (Радіо Свобода)
170 тис українців від 2014 року уклали контракти зі ЗСУ – Генштаб. Майже 170 тис громадян вступили на службу до Збройних сил України за контрактом у період від 2014 до 2018 року, заявляє начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко. (Радіо Свобода)
Tesla представила новий електромобіль Model Y. Tesla представила новий електромобіль Model Y, який називають другою за доступністю моделлю в лінійці. Компанія першим випустить варіант вартістю $47 тис, призначений для далеких поїздок - до 480 кілометрів (300 миль) за один заряд. Її почнуть продавати восени 2020 року. Стандартна версія Model Y (370 кілометрів за один заряд) буде коштувати $39 тис і з'явиться пізніше. (BBC)
У Нью-Йорку вбили боса мафії. Вперше в цьому столітті. Голову одного з п'яти найбільших мафіозних кланів Нью-Йорка Френка Калі на прізвисько Френкі Бой застрелили в Нью-Йорку. Це перше замовне вбивство боса нью-йоркської “сім'ї” з 1985 року. 52-річний Френк Калі вважався ватажком клану Гамбіно. У нього вистрілили шість разів біля дверей його будинку в районі Стейтен-Айленд. Вбивця здійснив мінімум шість пострілів у Френка Калі та переїхав його машиною перед тим, як втекти. (BBC Ukr)
Меркурій, насправді, найближча до Землі планета. У підручниках пишуть, що Венера найближча до нас планета Сонячної системи. Але нові розрахунки та моделювання середньої за певний час відстані у просторі між планетами, виявилося, що найближчою до Землі планетою є Меркурій. Венера лише в окремі моменти опиняється на найближчій відстані від Землі. (Physics Today)
Після заборони порно Tumblr швидко втрачає трафік. Протягом місяця після заборони порно-контенту, трафік блог-платформи Tumblr впав на 100 млн переглядів. Це падіння на 17% протягом 30 днів. (The Next Web)
Telegram отримав три мільйони нових користувачів поки “лежав” Facebook. За 24 години, поки Facebook (і Facebook Messenger), Instagram та WhatsApp переживали масивний збій у роботі, в месенджері Telegram зареєструвалися три мільйони нових користувачів. Це досить помітний приріст для сервісу, який нараховує близько 200 млн активних користувачів. (The Verge)
В Угорщині героїв популярного інтернет-мема використали для популяризації політики з підтримки сім'ї. Пара молодих людей із популярного в мережі зображення “distracted boyfriend”, яке стало мемом, опинилася на біг-бордах, де виглядають щасливими і закоханими. (BBC)
Valerie Hopkins
The happy couple gracing the Hungarian government’s campaign advertising its new family policy is already famous on the internet...and not for being madly in love. https://t.co/wBljm6eiF7
Один раз побачити
Marvel Studios' Avengers: Endgame - Official Trailer
Кожна історія має своє завершення – попереду епічний фінал найвеличнішої історії у Всесвіті Marvel. В трейлер включено фрагменти з минулих фільмів кіновсесвіту Marvel: «Залізної людини», «Тора», «Першого месника», «Війни нескінченності». Ці уривки об'єднані темою втрати. В кінці трейлера з'являється Капітан Марвел - могутня супергероїня, яка, як очікується, переможе Таноса. Месники вперше за всю історію надягають командну уніформу.
Оригінальна назва: AVENGERS: ENDGAME. Старт в Україні: 25 квітня 2019 року.
Підтримати Вісткар можна тут:
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь