View profile

Вісткар - Issue #187

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у понеділок 1 квітня. Ось що ми вважаємо сьогодні новинами, вартими вашої ув
 

Вісткар

April 1 · Issue #187 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у понеділок 1 квітня. Ось що ми вважаємо сьогодні новинами, вартими вашої уваги:
  • Зеленський і Порошенко виходять у другий тур президентських виборів
  • Парламент Британії востаннє спробує визначити долю Brexit
  • Групу Rammstein звинуватили у заграванні з нацизмом

В Україні почався весняний військовий призов
З 1 квітня в Україні почався весняний призов до лав Збройних Сил України. Відповідно до указу президента України, призов триватиме до 30 червня.
На військову службу будуть призивати придатних за станом здоров’я чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Для призовників, які не мають вищої освіти, термін служби складає 18 місяців, а для тих, хто має ступінь спеціаліста або магістра – 12 місяців. (Радіо Свобода)
Більше новин
Зеленський і Порошенко виходять у другий тур президентських виборів. Станом на 07:30 1 квітня Центральна виборча комісія опрацювала 42,73% протоколів. За даними ЦВК, Володимир Зеленський отримує 30,23%, Петро Порошенко – 16,63%, Юлія Тимошенко – 13,11%, Юрій Бойко – 11,53%, Анатолій Гриценко – 7,07%. Явка на виборах склала понад 63%. (Радіо Свобода/Reuters/Reuters)
Вибори: Не всі солдати підтримують верховного головнокомандувача. Кандидат у президенти Володимир Зеленський виграв на більшій кількості військових спецділянок у зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі, ніж Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко. Усього в зоні ООС 79 спецдільниць для військових: 65 у Донецькій області та 14 у Луганській. (LB.ua)
Договір про дружбу з Росією офіційно втратив чинність. Відповідно до закону, припинення дії договору звільняє Україну від будь-якого зобов'язання з його виконання. Цей договір діяв з 1 квітня 1999 року, а його дія автоматично продовжувалася на 10 років. (LB.ua)
Парламент Британії востаннє спробує визначити долю Brexit. В понеділок в парламенті Великої Британії спробують знайти альтернативу плану Терези Мей. Вісім варіантів такого плану вже відкинуто депутатами. Якщо голосування буде знову безрезультатним, Британію чекає або “жорсткий” вихід з ЄС за два тижні, або ще одна спроба відкласти Brexit. (NYT)
Поліція вилучила півтони героїну на $50 млн. Поліція у Київській області вилучила 600 кілограмів героїну на близько $50 млн. Про це повідомив керівник Нацполіції Сергій Князєв. Затримали чотирьох чоловіків: громадян Молдови, Туреччини та двох з Македонії. (BBC Ukr)
Відео на перший за 10 років сингл Rammstein звинуватили в спробі знецінити Голокост і у заграванні з нацизмом. Новий кліп Rammstein - Deutschland - застереження сучасним німцям, рядовим і тим, хто належить до еліти. Музиканти переконані, що щось негаразд в Німеччині. Шлях, обраний фрау Меркель, на думку учасників групи веде не туди, можливо навіть до загибелі Німеччини. (BBC Rus)
Rammstein - Deutschland (Official Video)
Глянець повертається у кіоски в Греції. Модний журнал Vogue знову продається у Греції. Видання перезапустили після семи років відсутності на ринку країни, яка переживала складні часи економічного спаду. Полегшення після боргової кризи відродило інтерес публіки до глянцю, моди і видань сегменту lifestyle. (Reuters)
Один раз побачити
Fear the Walking Dead Season 5 Official Trailer
Вийшов офіційний трейлер п'ятого сезону серіалу Fear the Walking Dead (Бійся, як мертві підуть). Це американський драматичний телесеріал у жанрі постапокаліптичного хоррору, показ якого розпочався на каналі AMC 23 серпня 2015 року. Прем'єра п'ятого сезону - 2 червня. (Deadline)
Тут можна підтримати Вісткар:
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам по роботі.
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь