View profile

Вісткар - Issue #188

Revue
 
Добрий ранок! Вітаю вас у вівторок 2 квітня. Доба, що минула, принесла такі новини, варті вашої уваги
 

Вісткар

April 2 · Issue #188 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Добрий ранок! Вітаю вас у вівторок 2 квітня. Доба, що минула, принесла такі новини, варті вашої уваги:
  • Британський парламент знову не схвалив жоден із підходів до Brexit
  • Британські підприємства створюють запаси напередодні Brexit
  • На 17 вулицях Києва знову можна їздити зі швидкістю 80 км/год
  • Генетики виявили мутацію, через яку жінка не відчуває болю

Учні використовують Google Docs для таємного спілкування
Діти у шкільних класах тепер не передають записки на папірцях. Вони використовують Google Docs.
Учні використовують програмний пакет від Google не тільки для виконання завдань і спільної роботи, але і як месенджер, для обміну повідомленнями без відома викладачів.
Діти використовують функцію спільного редагування в реальному часі, яка вбудована в програму. Дуже часто викладачі, які заохочують використання Google Docs у навчальному процесі, не здогадуються про існування такої функції.
Учні копіюють поширений викладачем документ, або “розшарюють” новий, і потім ніби “коментують” його, а насправді, обмінюються приватними повідомленнями. В будь-який момент весь ланцюжок повідомлень можна сховати.
В оману таким чином вводять не тільки викладачів, але і батьків, які впевнені, що діти працюють над спільним проектом. (The Atlantic)
dylan
what the media thinks teens like: sexting
what teens actually like: google docs
Більше новин
Британський парламент знову не схвалив жоден із підходів до Brexit. Палата громад британського парламенту 1 квітня знову не змогла дійти згоди з питання про Brexit. На рейтингове голосування були винесені чотири альтернативних варіанти: залишитися в митному союзі з ЄС, створити з Євросоюзом так званий «спільний ринок 2.0», провести новий референдум і заборонити Brexit без угоди з ЄС. Частина цих пропозицій вже була відкинута в ході подібного голосування минулого тижня. Цього разу за них голосували більше депутатів, але цього все одно не вистачило для більшості. Євросоюз обговорить долю Brexit на саміті 10 квітня. (Радіо Свобода/DW)
Британські підприємства створюють запаси напередодні Brexit. Статистика зі сфери закупівель демонструє, що підприємства Британії наповнюють склади всім необхідним, щоб уникнути проблем через порушення поставок внаслідок “жорсткого” виходу країни з ЄС. В той же час, багато європейських компаній шукають заміну британським, в якості постачальників комплектуючих. Експорт комплектуючих з Британії вже перебуває на найнижчому за останні 9 місяців рівні. (QZ)
На 17 вулицях Києва знову можна їздити зі швидкістю 80 км/год. Замість дозволених у населених пунктах 50 км/год, на цих вулицях встановили обмеження швидкості у 80 км/год, повідомляють у Патрульній поліції. Цей режим руху буде діяти до 1 листопада. Перелік вулиць - за посиланням. (Поліція)
Трамп скорочує програми міжнародної допомоги. Президент США збирається заощадити сотні мільйонів доларів, скоротивши програми допомоги Гондурасу, Гватемалі і Сальвадору. В Демократичній партії критикують ці плани і називають їх “недальновидними”. (Politico/NBC News)
США: Кандидати в президенти від Демократів шукатимуть підтримки лівих організацій. Політики-демократи, які збираються брати участь у президентській кампанії 2020 року, включно із Берні Сандерсом (Bernie Sanders), Елізабет Воррен (Elizabeth Warren) та Корі Букером (Cory Booker), будуть серед головних спікерів конференції “We the People”. Захід збере представників більшості організацій, що об'єднують людей лівих поглядів. (C-SPAN)
Генетики виявили мутацію, через яку жінка не відчуває болю. Лікарі ідентифікували генетичну мутацію, яка дозволила 71-річній жінці практично не відчувати болю і стресу, після того, як спостерігали її відновлення після операції. Джо Камерон (Jo Cameron) має мутацію гена, яка до цього була невідома. Відкриття дає підстави сподіватися на розробку нових методів боротьби з хронічним болем. Жінка, колишня вчителька, не потребувала обезболювання під час операцій, які переживала в своєму житті. Про опік, який колись з нею стався, вона здогадалася через запах, а не через відчуття болю. (The Guardian)
Facebook пояснить користувачам як формується їхня стрічка новин. Функція «Чому я бачу цей пост?» дає можливість побачити логіку Facebook у відборі повідомлень. Причиною, серед іншого, може стати кількість взаємодій з автором поста в минулому, тип поста та його загальна популярність. (FB/The Verge)
В Toyota робота навчили закидати триочкові. Робот-баскетболіст Cue 3 розроблений на волонтерських засадах інженерами Toyota Motor. Його створили, щоб відзначити 70-річчя компанії. Під час показових виступів Cue 3 попав у кошик п'ять разів з восьми спроб.
Japanese / Toyota Basketball Robot may one day beat LeBron James
Один раз побачити
THE DEAD DON'T DIE - Official Trailer [HD] - In Theaters June 14
Кіностудія Focus Features опублікувала трейлер нового фільму Джима Джармуша «Мертві не вмирають». У картині знялися Хлоя Севіньї («Хлопці не плачуть»), Білл Мюррей, Адам Драйвер, Іггі Поп, Стів Бушемі, Тільда ​​Суїнтон, Том Вейтс і інші відомі актори. Світова прем'єра стрічки призначена на 14 червня 2019 року.
Тут можна підтримати Вісткар:
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам по роботі.
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь