View profile

Вісткар - Issue #194

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у середу 10 квітня. Ви вже порадили Вісткар своїм друзям і колегам по роботі
 

Вісткар

April 10 · Issue #194 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у середу 10 квітня. Ви вже порадили Вісткар своїм друзям і колегам по роботі? А ось так виглядають сьогодні новини, які варті вашої уваги:
  • Євросоюз готовий відтермінувати Brexit
  • Партія Нетаньягу перемагає на парламентських виборах в Ізраїлі
  • Країни північної Європи шокують високим рівнем ґвалтувань
  • Pinterest оцінено в $11 млрд

Заробітчани у 2018 році переказали в Україну $14 млрд
У 2018 році заробітчани переказали в Україну суму, еквівалентну 11 відсоткам ВВП країни. Найбільше грошей надійшло з Польщі, зазначає Світовий банк.
Україна є найбільшим реципієнтом міжнародних переказів в регіоні Європи та Центральної Азії, отримавши у 2018 році рекордні $14 млрд. Такі дані у понеділок, 8 квітня, оприлюднив Світовий банк. У повідомленні зазначається, що показники переказів в Україну є на 19 відсотків вищими за показники попереднього року та складають 11,4 відсотка ВВП країни.
Левова частка переказів в Україну надходить із Польщі. З майже п'яти мільйонів українських заробітчан по всьому світові, понад 1,2 мільйона українців заміщують місцевих працівників у Польщі, які, в свою чергу, емігрували до Західної Європи. Іншими країнами, з яких Україна отримала найбільше грошових переказів від заробітчан у 2018-му, стали Російська Федерація, США та Чехія. 
Загалом, за даними Світового банку, мігранти офіційно переказали $529 млрд в країни з низьким та середнім рівнем доходу у 2018 році. (DW)
Більше новин
Євросоюз готовий відтермінувати Brexit – проект рішення. ЄС погоджується на нове перенесення дати виходу Великої Британії з об’єднання. У проекті рішення саміту йдеться, що Велика Британія має провести на своїй території вибори в Європарламент у травні, а якщо не зробить цього, то 1 червня повинна буде залишити ЄС. За іншими даними, в ЄС не виключають, що Brexit може бути відкладено до травня 2020 року. (Радіо Свобода/Reuters)
Партія Нетаньягу перемагає на парламентських виборах в Ізраїлі. Майже повний підрахунок голосів виборців на парламентських виборах в Ізраїлі 9 квітня показав, що партія прем’єр-міністра «Лікуд» може сформувати праву коаліцію і залишити Біньяміна Нетаньягу в кріслі голови уряду на п’ятий термін. Очікується, що «Лікуд» матиме 38 зі 120 місць в парламенті, а її суперник – партія «Синьо-білі» колишнього голови Генштабу Армії оборони Ізраїлю Бені Ганца – 35.(Радіо Свобода/Reuters)
В Японії кожний десятий 30-річний дорослий ніколи не мав сексу. Нове опитування японців показало, що кількість дорослих, які живуть без сексу зростає. У 2015 році, 11.9% жінок і 12.7% чоловіків у віці 30-34 роки розповіли, що ніколи не мали гетеросексуального досвіду. Для вікової групи 35-39 років, цифри складали 8.9% для жінок і 9.5% для чоловіків. Часто чоловіки починають сексуальне життя лише після того, як отримають регулярну, добре оплачувану роботу. (Daily Mail)
Країни північної Європи шокують високим рівнем ґвалтувань. Група країн північної Європи (Nordic countries), включно зі Швецією і Данією, мають дуже високий рівень випадків сексуального насильства, і зокрема, ґвалтувань. В той же час, ці країни відрізняються значними досягненнями у сфері гендерної рівності. Такі висновки містить звіт організації Amnesty International. У звіті йдеться про те, що 30% жінок з Данії, Фінляндії та Швеції пережили сексуальне насильство з боку своїх партнерів. В Європі цей показник становить в середньому 22%. Значна кількість випадків ґвалтувань в Данії просто залишаються невідомими. (Daily Mail)
Соціальну мережу Pinterest оцінено в $11 млрд. Вартість компанії визначено на підставі встановленої напередодні IPO ціни акцій в діапазоні $15-17 за акцію. (Techcrunch)
Пісня Джамали потрапила до «топ-10» двох чартів Великої Британії. Пісня української співачки кримськотатарського походження Джамали Solo потрапила в «топ-10» двох музичних чартів Великої Британії. Співачка розповіла, що її сингл став сьомим в чарті Upfront Club 30 і восьмим – в чарті Commercial Pop Top 30. В травні на цю пісню вийде кліп. (Радіо Свобода)
Jamala - Solo [AUDIO] New single!
Один раз побачити
The Addams Family - Official Teaser Trailer (Universal Pictures) HD
Викладено перший тізер мульт-адаптації культової “Сімейки Аддамсів” від Universal Pictures. У випадку, якщо вигляд персонажів здається вам незвичним, не поспішайте із висновками. Автори мультику повернулися до витоків - їхні персонажі виглядають так, як їх малювали у старих коміксах.
Тут можна підтримати Вісткар:
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь