View profile

Вісткар - Issue #199

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у середу 17 квітня. Доба, що минула, принесла такі новини, варті вашої уваги
 

Вісткар

April 17 · Issue #199 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у середу 17 квітня. Доба, що минула, принесла такі новини, варті вашої уваги:
  • 51% українців заявили, що дебати не є важливими
  • Зеленського готові підтримати понад 72 відсотки українців - опитування
  • Держдума Росії ухвалила “ізоляцію” інтернету

Що не змогли "вбити" міленіали? Домашні рослини
Міленіали або Покоління Y — покоління, до якого зазвичай прийнято відносити людей, які народилися у період з 1981 по 1994—2000 роки, на момент настання нового тисячоліття вони були у юному віці.
Саме міленіалів в Америці традиційно звинувачують у “знищенні” багатьох звичних для старших людей речей: пиво, гольф, вівсяні пластівці.
Проте, схоже, один ринок точно виграв від зміни поколінь. За останні три роки ринок домашніх рослин виріс на 50% і тепер оцінюється у $1,7 млрд.
Для багатьох міленіалів, які не спішать зі створенням сім'ї і виховуванням дітей, саме домашні рослини стають об'єктами піклування.
У часи інстаграму домашні рослини знову стають популярними. Це колись вже було із американцями, які не уявляли собі без рослин домашнього затишку у 1970-х. (Bloomberg)
Більше новин
51% українців заявили, що дебати не є важливими. Згідно з даними опитування, 41,9% українців вважають, що дебати між кандидатами обов’язково повинні відбутися. 26,7% вважають їх бажаними, але не обов’язковими. Чверть українців (24,7%) вважають дебати непотрібними, а 6,6% не визначилися зі своєю позицією або відмовилися відповідати. 14,9% респондентів стверджують, що дебати будуть визначальними для їхнього вибору. (Радіо Свобода)
Зеленського готові підтримати понад 72 відсотки українців - опитування. Згідно з результатами соцопитування КМІС, Володимира Зеленського на президентських виборах готові підтримати понад 72 відсотки тих, хто визначився. Чинного президента України готові підтримати 25,4 відсотка громадян, які визначилися із вибором. (DW)
Держдума Росії ухвалила “ізоляцію” інтернету. В третьому, остаточному читанні ухвалено закон “Про забезпечення сталої роботи російського сегмента інтернету в разі відключення від глобальної інфраструктури Всесвітньої мережі”. Тепер його ухвалить Рада Федерації і підпише президент Путін. Закон набуде чинності 1 листопада. Професіонали розкритикували технологію фільтрації трафіку, передбачену цим законом, - досить сумнівно, що вона буде працювати. (Current time)
Марихуана наповнює бюджет США. За підсумками 2017 року, від продажів продуктів із медичної та рекреаційної марихуани, бюджет США отримав у вигляді податків $4.7 млрд. Повідомляється, що багато бізнесів сплачували податки готівкою, бо банки обмежують їм доступ до кредиту і чековим рахункам. Компаніям, які працюють на цьому ринку, не дозволено списувати ділові витрати з оподаткування та користуватися податковим кредитом, а отже, вони сплачують у федеральний бюджет у вигляді податків до 90% виручки. До того ж рекреаційна марихуана обкладається податками у семи штатах. (qz.com/NYT)
В YouTube відео палаючого собору Нотр-Дам в Парижі прийняли за фейк. Кадри собору Норт-Дам, який палає в Парижі, відеосервіс YouTube визнав фейковим відео, пов'язаним з терактами 11 вересня. (BuzzFeed)
Обкладинка Sports Illustrated вийшла без слів. Популярне спортивне видання вийшло з обкладинкою, на якій не було тексту, тільки фото. Таке трапляється лише у виняткових випадках. Обкладинка присвячена перемозі гольфіста Тайгера Вудса (Tiger Woods) у турнірі Masters. Президент Трамп оголосив про нагородження Вудса медаллю Presidential Medal of Freedom - найвищою цивільною нагородою в країні. (SI/Golfworld)
Donald J. Trump
Spoke to @TigerWoods to congratulate him on the great victory he had in yesterday’s @TheMasters, & to inform him that because of his incredible Success & Comeback in Sports (Golf) and, more importantly, LIFE, I will be presenting him with the PRESIDENTIAL MEDAL OF FREEDOM!
Унікальна обкладинка
Унікальна обкладинка
360-градусна панорама собору Паризької Богоматері. На зображенні завдяки функції «збільшення» можна роздивитися наслідки масштабної пожежі в Парижі. (Gigarama)
Один раз побачити
The Loudest Voice | Official Teaser | Russell Crowe SHOWTIME Series
Канал Showtime виклав тизер серіалу «Найгучніший голос» ( «The Loudest Voice»), який базується на сюжеті книги «The Loudest Voice in the Room» письменника Габріеля Шермана. Головний герой серіалу - Роджер Айлз, генеральний директор телеканалу Fox News Channel і консультант кількох президентів США. Роль Айлза виконав Рассел Кроу. Перша з восьми серій вийде 30 червня. (Hollywood Reporter)
Тут можна підтримати Вісткар
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам по роботі.
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь