View profile

Вісткар - Issue #202

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у понеділок 22 квітня. Ось так виглядають новини, варті вашої уваги, цього р
 

Вісткар

April 22 · Issue #202 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у понеділок 22 квітня. Ось так виглядають новини, варті вашої уваги, цього ранку після президентських виборів:
  • Опрацювали вже 85,5% протоколів: 73,1% - за Зеленського
  • Порошенко визнав поразку
  • В Києві власників понад сотні МАФів зобов’язали їх знести

Науковці переконливо підтвердили користь марихуани для здоров'я
20 квітня в США - День марихуани
20 квітня в США - День марихуани
В 29 штатах США і у Вашингтоні медична марихуана має легальний статус. Не менше 84% населення підтримують медичне використання травки, тоді як рекреаційне застосування марихуани підтримують не менше 61% американців.
Позитивний вплив від канабісу в медицині вже поза сумнівом. Це підтверджено багатьма дослідженнями, які не зупиняються в різних країнах світу.
Медики майже одноголосно підтримують використання марихуани для допомоги у випадках хронічного болю, спазму м'язів, захворювань легенів тощо. Канабіс допомагає у випадках глаукоми, епілепсії. В певних випадках травка зупиняє поширення ракових клітин та тормозить розвиток хвороб Альцгеймера та Паркінсона. Вживання марихуани багатьом людям дозволяє контролювати вагу і без негативних наслідків вживати цукор. Доведено позитивний вплив марихуани у лікуванні пост-травматичного синдрому та кількох інших серйозних захворювань і розладах психіки. (Iflscience)
Більше новин
Опрацювали вже 85,5% протоколів: 73,1% - за Зеленського. Після підрахунку 85,5 відсотка протоколів Центральною виборчою комісією комік Володимир Зеленський впевнено перемагає в другому турі виборів президента України. За даними “Національного езит-полу 2019”, за Володимира Зеленського в другому турі віддали голоси 73 відсотки виборців, за Петра Порошенко - 25,5 відсотка. Остаточна явка в другому турі виборів президента України склала 62,07%, повідомила Центральна виборча комісія. У першому турі вона була на рівні 62,8%. Найбільша активність виборців зафіксована у Львівській та Дніпропетровській областях (67,34% і 65,82% відповідно), а також у Києві (65,86%). Президент США Дональд Трамп зателефонував Володимиру Зеленському і привітав його з перемогою. Президент Польщі Анджей Дуда увечері 21 квітня першим із лідерів країн Європи привітав Володимира Зеленського з перемогою. Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ також привітав Володимира Зеленського із перемогою на президентських виборах в Україні. (DW/Радіо Свобода/Радіо Свобода/Reuters)
Kancelaria Prezydenta
Президент @AndrzejDuda під час телефонної розмови привітав українського Президента-електа Володимира Зеленського та запросив його до Польщі.
Kurt Volker
President Trump called to congratulate Volodymyr Zelenskyy (@zeteam_official) for his electoral victory and the Ukrainian people for a peaceful & democratic election. We will continue to support 🇺🇦’s efforts to restore its territorial integrity and counter 🇷🇺 aggression. https://t.co/ShBOWU1rga
Jens Stoltenberg
Congratulations to Volodymyr Zelensky on winning #Ukraine’s presidential elections. Ukraine is a valued #NATO partner & we look forward to continuing our cooperation. https://t.co/peHSUmAuLm
Порошенко визнав поразку, але не збирається йти з політики. Президент України Петро Порошенко заявив, що результати екзит-полу дають підстави привітати Володимира Зеленського з перемогою. Він також наголосив, що не йде з політики. (DW)
В Києві власників понад сотні МАФів зобов’язали їх знести. Власники незаконних МАФів в Дарницькому районі Києва зобов’язані їх демонтувати, повідомляють в Дарницький районній держадміністрації. Таке рішення ухвалила робоча група при районній держадміністрації. У списку більше 100 кіосків, які розміщені на території Дарницького району. Власники цих МАФів не мають на них дозвільних документів. (The Village Україна)
Де в світі п'ють розчинну каву (темний колір) і де її варять (блакитний)
Де в світі п'ють розчинну каву (темний колір) і де її варять (блакитний)
Ресторани знайшли спосіб підняти присутність в соцмережах. В багатьох ресторанах з'ясували, що оригінальна кахельна плитка та шпалери з незвичним малюнком у вбиральнях стимулюють відвідувачів поширювати більше підписаних фотографій в Instagram, де згадується назва закладу. (CNBC)
Один раз побачити
Lil Dicky - Earth (Official Music Video)
Репер Lil Dicky оприлюднив 7-хвилинне відео під назвою “Earth”, метою якого є збір коштів для поширення інформації про загрози від змін клімату. У відео взяли участь 32 артисти, серед яких Justin Bieber, Ariana Grande, John Legend. (Yahoo!)
Тут можна підтримати Вісткар
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам по роботі.
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь