View profile

Вісткар - Issue #221

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 23 травня. Сьогодні так виглядають новини варті вашої уваги: Верхов
 

Вісткар

May 23 · Issue #221 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 23 травня. Сьогодні так виглядають новини варті вашої уваги:
  • Верховна Рада провалила перші законопроекти Зеленського
  • США відклали введення обмежень для Huawei
  • У Києві відкрився 9-й «Книжковий арсенал»
  • BBC запустить комедійне ток-шоу з анімованим Путіним

Підлітки в Україні починають сексуальне життя до 17 років
В Україні біля 67% опитаних підлітків мали перший секс після досягнення 15 років. До 17 років сексуальне життя почали 89% опитаних підлітків. Практично кожен десятий (9,2%) з тих, хто заявив, що має досвід статевих стосунків, визнав віком сексуального дебюту 12 років і молодше (12,1% юнаків та 3,5% дівчат).
Такі дані містяться у соціальному дослідженні в рамках міжнародного проекту «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді». 
Практично кожен сьомий підліток (14,7%) розповів, що вік його першого статевого партнера був 19 років або більше, а 7,2% підлітків не знали віку свого першого партнера.
Про те, що у нього уже був секс, сказав майже кожен п’ятий підліток (від 3,7% серед 13-річних до 34,2% серед 17-річних).
Про застосування презерватива як засобу контрацепції та захисту при першому статевому контакті повідомили понад половини (69,3%) опитаних з тих, хто вже має статеві стосунки. (UNICEF)
Більше новин
Верховна Рада провалила перші законопроекти Зеленського. Народні депутати не підтримали внесення до порядку денного законопроектів президента Володимира Зеленського щодо зміни виборчої системи та публічних закупівель. (DW)
США відклали введення обмежень для Huawei. Американська влада відклала початок обмежувальних заходів для китайської компанії Huawei, про які було оголошено в травні. Huawei отримала тимчасову ліцензію на закупівлю американського обладнання, необхідного для того, щоб підтримувати в робочому стані мережу і забезпечувати користувачів смартфонів можливістю отримувати оновлення. Ліцензія діє до 19 серпня. Такий захід допоможе мінімізувати негативні наслідки для американських користувачів від обмежень. Купувати американське обладнання для будь-яких нових проектів китайської компанії як і раніше заборонено. Чи буде продовжено термін дії ліцензії після 19 серпня, невідомо. (Reuters)
У Києві відкрився 9-й «Книжковий арсенал». У Києві 22 травня відкрився дев’ятий міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал».Триватиме фестиваль до 26 травня. Квитки коштують від 40 до 180 гривень, абонемент на час всього фестивалю – 300 гривень. (Радіо Свобода)
Лауреатом міжнародної Букерівської премії стала письменниця з Оману. Лауреатом Міжнародної Букерівської премії 2019 року стала письменниця з Оману Джоха Альхартхі. Вона удостоєна цієї престіжної літературної нагороди за книгу «Небесні тіла». Грошову винагороду в розмірі 50 тисяч фунтів стерлінгів поділили між письменницею і перекладачкою Мерилін Бут. Джоха Альхартхі є першою письменницею з Оману, твори якої перекладені англійською мовою. Вона також стала першим автором із країн Перської затоки, який отримав приз, ідеться в повідомленні на сайті премії. (Радіо Свобода)
Man Booker Prize
You can join #MBI2019 winners Jokha Alharthi and Marilyn Booth in conversation with @bettanyhughes this Saturday 25 May @HayFestival
Book your ticket here: https://t.co/K33cmNdb9T
#HayFestival2019 #FinestFiction https://t.co/l74JwCcwdY
Британці напиваються частіше за громадян інших 35 країн. В середньому британці напиваються 51.1 разу протягом 12 місяців. Звіт вивчав стан проблеми зі зловживанням алкоголем у 36 країнах світу. В середньому, за результатами опитування, респонденти напивалися 33 рази протягом минулого року. В США - 50 разів, а в Канаді - 48. В той же час, громадяни Чилі напивалися, в середньому, лише 16 разів на рік. (The Guardian)
BBC запустить комедійне ток-шоу з анімованим Путіним в ролі ведучого. Британська корпорація запустить комедійне шоу «Вечір з Володимиром Путіним» (Tonight With Vladimir Putin), ведучим якого стане анімований президент Росії. Програму буде транслювати телеканал BBC Two. У вечірніх ток-шоу мультиплікаційний президент, сидячи за столом і рухаючись студією, спілкується з гостями програми в режимі реального часу. (BBC)
BBC Press Office
🥋🇷🇺 Britain's newest chat show host - please welcome Vladimir Putin to @BBCTwo pilot #TonightWithVladimirPutin: https://t.co/DVY8uVOWSM https://t.co/ifgw0s0kWB
У The New York Times згадали Alyona Alyona серед європейських артистів, які заслуговують на увагу. Видання The New York Times згадало українську хіп-хоп виконавицю Альону Савраненко, відому як Alyona Alyona, до переліку 15 нових європейських артистів, на яких варто звернути увагу. (NYT)
Джамала презентувала на YouTube-каналі відеокліп на сингл Solo. Пісню написали двоє композитори Bryan Todd та Venessa Campagna, а також автор текстів Adis Eminić. Продюсер Bryan Todd.
Jamala - Solo (Official Music Video)
Один раз побачити
Orange Is the New Black | The Final Season | Netflix
Канал Netflix виклав перший трейлер сьомого, фінального сезону проекту «Помаранчевий – хіт сезону». Сезон почнуть демонструвати 26 липня.
Підтримайте Вісткар!
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам по роботі.
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь