View profile

Вісткар - Issue #240

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 21 червня. Сьогодні ось так виглядають новини, варті вашої уваги:
 

Вісткар

June 21 · Issue #240 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 21 червня. Сьогодні ось так виглядають новини, варті вашої уваги:
  • КС визнав конституційним указ Зеленського про розпуск Ради
  • Президент скасував указ про шкільну форму
  • Ціна золота зросла до шестирічного максимуму

Люди називають "кращу їжу" головною перевагою імміграції
Метою опитування YouGov, яке проводилося в США і ще семи європейських країнах, було з'ясувати думку людей щодо головних переваг від імміграції.
Виявилося, що найчастіше респонденти називали в якості переваги від імміграції в їхні країни “кращу їжу”.
Половина респондентів в США, в першу чергу, вважають, що завдяки іммігрантам їжа стала краще. 43% також називали розвиток місцевого бізнесу і 42% - розвиток культури.
Американці також виявилися найтолерантнішими до імміграції взагалі.
Франція виявилася єдиною країною, де найчастіше згадували не “кращу їжу”, а спорт. (Newsweek)
Більше новин
КС визнав конституційним указ Зеленського про розпуск Ради. Конституційний суд визнав конституційним указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради. Представник президента в Конституційному Суді Федір Веніславський підтвердив, що вибори до Верховної Ради відбудуться 21 липня. (DW)
Зеленський створив Офіс президента України. Своїм указом президент Володимир Зеленський створив Офіс президента України, який має замінити президентську адміністрацію. У рамках органу буде створена низка департаментів та директоратів. Команда Володимира Зеленського розглядає можливість перенесення президентської адміністрації до будівлі Українського дому на Європейській площі в центрі Києва. (DW)
Президент скасував указ про шкільну форму. Президент України Володимир Зеленський визнав таким, що втратив чинність, президентський указ від 1996 року про шкільну форму. Згідно з документом, форма має бути обов’язковою «для учнів середніх закладів освіти всіх типів». Президент Зеленський скасував 159 президентських указів різних часів, повідомляють на сайті голови держави. (Радіо Свобода/Президент)
Американський бізнес перестає обмежувати відпустку працівників. В США суттєво зростає кількість компаній, які пропонують перспективним працівникам “необмежену відпустку”. Традиційна двотижнева відпустка починає виглядати архаїкою в умовах, коли все більше людей звертають увагу на баланс між роботою і вільним часом та здатні бути “на зв'язку” цілодобово. США - єдина розвинена країна, де від приватних працедавців не вимагається обов'язково надавати працівникам відпустки, що оплачуються. Кількість вакансій, в яких згадується “необмежена відпустка”, зросла з 450 на 1 млн у травні 2015 року до 1300 на 1 млн оголошень у травні 2019 року — зростання на 178%. (Quartz/Techrepublic)
Ціна золота зросла до шестирічного максимуму. Ціна золота злетіла до рекордного з вересня 2013 року рівня. Це сталося після того, як учасники ринку сприйняли повідомлення американської Федеральної резервної системи (ФРС) як намір уперше з 2008 року знизити ставки. В той же час, ФРС США, яка винонує функції центрального банку, зберегла розмір облікової ставки, але прогнозується її зниження у 2020 році. Продовжують купувати дорогоцінний метал і світові центробанки. Наприклад, Банк Китаю збільшує свої резерви вже шість місяців поспіль. (Радіо Свобода/Federal Reserve)
Ціна золота: 1393 долари США за унцію
Ціна золота: 1393 долари США за унцію
Прозвучав запис Мерк'юрі, який вважався “втраченим”. В ефірі радіостанції BBC Radio 2 вперше прозвучав зроблений Фредді Мерк'юрі запис, який вважався назавжди втраченим. Композиція “Time Waits For No One” ( “Час нікого не чекає”) входила в саундтрек, записаний до поставленого в 1986 році мюзиклу “Time” ( “Час”). Випущена тоді версія цієї пісні включала не тільки голос соліста групи Queen, а й з десяток голосів бек-вокалу. Виявлена ​версія, зроблена під час репетиції, містить тільки вокал Фредді і фортепіанний акомпанемент. Ця пісня була написана англійською музикантом Дейвом Кларком, який в 1960-і був лідером, барабанщиком і менеджером групи Dave Clark Five. (BBC)
Freddie Mercury - Time Waits For No One (Official Video)
Рок-гурт Editors знімав кліп у Києві. Гурт опублікував на YouTube кліп на пісню Frankenstein, який знімали у Києві. Editors — британський рок-гурт, створений у 2002 році у Бірмінгемі. Дискографія гурту налічує 6 студійних платівок, дві із яких стали платиновими, із загальним накладом у декілька мільйонів. 
Editors - Frankenstein (Official Video)
Один раз побачити
Злочинець. Анонс (оригінальний)
Серіал Злочинець / Criminal, 2019 рік. Країни: Великобританія, Франція, Німеччина, Іспанія. Актори: Інма Куеста, Едуард Фернандес та інші.
Тут можна підтримати Вісткар
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь