View profile

Вісткар - Issue #244

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 27 червня. Так виглядають новини, варті вашої уваги: ПАРЄ остаточно
 

Вісткар

June 27 · Issue #244 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 27 червня. Так виглядають новини, варті вашої уваги:
  • ПАРЄ остаточно зняла всі санкції проти делегації Росії
  • Хто буде новим прем'єром Британії оголосять 23 липня
  • У Станиці Луганській почалося відведення українських військ

Італійська мафія використовує старі ліри як паралельну валюту
Мафія має свою власну валюту - старі ліри
Мафія має свою власну валюту - старі ліри
Виявилося, що старі італійські ліри продовжують існувати і використовуються по всій країні.
Цього тижня поліція Італії повідомила, що місцеві кримінальні організації досі використовують купюри, які були виведені із обігу після запровадження в країні євро, для проведення тіньових транзакцій.
Невідомо, яким чином старі ліри обмінюються на євро, і чи існує такий обмін взагалі, але поліція продовжує вилучати старі банкноти по всій країні.
Ліра перестала бути законним засобом платежу в Італії у лютому 2002 року. (Bloomberg)
Більше новин
Спецпрокурор США Мюллер свідчитиме в Конгресі. Спецпрокурор США Роберт Мюллер 17 липня свідчитиме в Конгресі щодо розслідування про ймовірне втручання Росії у президентські вибори в США. Раніше Мюллер відмовлявся свідчити перед Конгресом. Він заявив, що не вважає це необхідним та наголосив, що його доповідь “говорить сама за себе”. Мюллер підкреслив, що будь-яка його заява в Конгресі не буде виходити за рамки його звіту про розслідування. (DW)
ПАРЄ остаточно зняла всі санкції проти делегації Росії. Парламентська асамблея Ради Європи 26 червня погодилася повернути делегацію Росії без жодних санкцій. Нові поправки в регламент ПАРЄ і виключає можливість позбавляти будь-яку делегацію права голосу, навіть якщо повноваження членів делегації оскаржуються або переглядаються. Вони також не можуть бути позбавлені права на виступ і права на представництво в асамблеї і її структурах. (Радіо Свобода)
Хто буде новим прем'єром Британії оголосять 23 липня. Ім'я нового лідера Консервативної партії, який займе пост прем'єр-міністра Великобританії замість Терези Мей, оголосять 23 липня. (AP)
AFP news agency
#BREAKING Next British PM to be announced July 23: Conservative Party https://t.co/8QfXZCuPnQ
У Станиці Луганській почалося відведення українських військ. У Станиці Луганській відбувся перший етап відведення українських підрозділів під наглядом ОБСЄ, повідомили в штабі ООС. (DW)
ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у Раду. Депутатами хочуть стати 5,8 тис. людей. “Загальна кількість кандидатів у народні депутати, які беруть участь у балотуванні на сьогодні — це 5 845 осіб”, - сказала голова ЦВК Тетяна Сліпачук на брифінгу. Із загальної кількості кандидатів чоловіки складають майже 77,5%. По політичних списках балотуються 2674 людини, а по мажоритарних округах - 3 171 людина (від партій та самовисуванці — практично порівну). (BBC Ukr)
Німецький виробник техніки Loewe закривається. Компанія Loewe, яка 96 років займається виробництвом електронної апаратури, зокрема, телевізорів і акустики, припиняє роботу з 1 липня. «На жаль, нам не вдалося заручитися необхідною для продовження роботи фінансовою підтримкою», - заявив директор компанії Ральф Фогт. Якщо до 1 липня компанія не знайде позикові кошти, то роботу втратять близько 400 осіб. (SZ.de)
Лідером прокату в Китаї став мультик знятий в 2001 році. Протягом вікенду 22-23 червня лідером кінопрокату в Китаї став мультфільм Хаяо Міядзакі «Віднесені привидами». Класичний твір анімації 2001 року в країні не показували жодного разу, і тепер картина заробила в два рази більше, ніж голлівудська «Історія іграшок 4». (Variety)
Spirited Away - Official Trailer
Один раз побачити
THE CURRENT WAR :: OFFICIAL TRAILER - In Theaters This October
Сюжет драми “Війна струмів” розвивається навколо конкуренції між технологіями змінного і постійного струму. Головний герой - Томас Алва Едісон у виконанні Бенедикта Камбербетча. Актор Ніколас Холт грає роль іншого конкурента - Ніколу Теслу. Прокат картини, знятої у 2016 році, було відкладено через сексуальний скандал з продюсером Харві Вайнштейном. (Rolling Stone)
Підтримати Вісткар можна тут
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь