View profile

Вісткар - Issue #263

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 25 липня. Ось такі новини сьогодні варті вашої уваги.
 

Вісткар

July 25 · Issue #263 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 25 липня. Ось такі новини сьогодні варті вашої уваги.

Джонсон пообіцяв укласти з ЄС "кращу" угоду про Brexit
Прем'єр-міністр Британії Джонсон пообіцяв укласти з ЄС нову, “кращу”, угоду про Brexit.
У першій промові в якості глави уряду Борис Джонсон пообіцяв вивести Британію із ЄС до 31 жовтня без жодних “якщо чи але”.
Він попередив лідерів ЄС, що у випадку їхньої відмови від переговорів, Британія залишить ЄС без угоди.
Прем'єр-міністр Ірландії Лео Варадкар (Leo Varadkar), коментуючи обіцянку Джонсона провести нові переговори з ЄС, заявив, що це слова “з іншої реальності”. Він додав, що в ЄС визначилися з текстом угоди і не збираються проводити нові переговори.
На думку Варадкара, Джонсон не має достатньої підтримки в Парламенті, щоб вести мову про вихід із ЄС взагалі “без угоди”. (Reuters/Reuters)
Більше новин
Кабмін встановив вартість індивідуальних автономерів. Найдорожчою буде комбінація із чотирьох однакових цифр, від 1 до 9 - 30 тис грн. Решта комбінацій оцінена від 4 до 10 тис грн. (РБК-Україна)
В американських містах кількість чоловіків і жінок майже вирівнялася. Великі міста досягли стану гендерної рівності. Багато десятиліть кількість жінок в містах помітно перевищувала кількість чоловіків. Але час і економічна ситуація змінилися. В 1990 році в містах на 100 жінок припадало 88,5 чоловіків, а в 2015 році їх вже було 91. (Quartz)
Вище за всіх інших ссавців живуть невеличкі мишки. На верхівках вулканів в Перу вчені виявили тваринку, яка живе так високо, де інші ссавці не виживають. Цією тваринкою є жовтогруда мишка Phyllotis xanthopygus. Цю мишу, яка є найкращим альпіністом з усіх ссавців, помітили на висоті більше 6 км над рівнем моря. (National Geographic)
Помер відомий актор Рутгер Гауер - зірка фільму “Той, хто біжить по лезу”. У Нідерландах попрощалися з актором Рутгером Гауером, світову популярність якому принесла роль у фільмі “Той, хто біжить по лезу”. 75-річний актор помер після хвороби. У 1988 році Гауер отримав “Золотий глобус” як найкращий актор другого плану за роль радянського офіцера Олександра Печерського у фільмі “Втеча з Собібора”. (DW)
Один раз побачити
Малышка зомби — Русский трейлер (2019)
“Zombi Child” - французька стрічка в жанрі фентезі. В ролях: Луіз Лабек, Висланда Луіма, Катиана Мільфор. Історія Клервіуса Нарцисса, найвідомішого в світі зомбі, оживає у розповіді його онуки, яка переїжджає до Парижа. Її бажання вразити своїх однокласниць у престижному ліцеї закінчується відродженням сил гаїтянської магії вуду. (Unifrance)
The Goldfinch Trailer #2 (2019) | Movieclips Trailers
Вже можна переглянути другий трейлер стрічки “The Goldfinch” (Щогол) - екранізації бестселлера Донни Тартт, який отримав Пулітцерівську премію. В головній ролі - Енсел Елгорт. В картині знімалися також Ніколь Кідман, Сара Полсон, Финн Вулфард і Джеффрі Райт. (ScreenRant)
Підтримати Вісткар можна тут:
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь