View profile

Вісткар - Issue #266

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 30 липня. Такі новини варті сьогодні вашої уваги.
 

Вісткар

July 30 · Issue #266 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 30 липня. Такі новини варті сьогодні вашої уваги.

Більше половини українців, які шукають роботу, готові на зарплату менше 10 тис грн
Роботу з зарплатою від 75 тис грн і вище шукають лише 0,2% людей, близько 52% влаштує ставка до 10 тис грн. Про це свідчать результати аналітичного дослідження сервісу OLX Робота.
41% українців шукають роботу з зарплатою від 10 до 25 тис грн, а 1,4% планує заробляти від 50 тисяч гривень. 
Найчастіше українці шукають роботу в лютому (796 тис відгуків), на другому місці - січень (789 тис), з середини літа пошук “призупиняється”: найменше відгуків - у серпні (530 тис), трохи більше - в липні (577 тис).
Результати дослідження свідчать, що найбільш популярний спосіб зв’язатися з потенційним роботодавцем - телефонний дзвінок, його використовують в 57% випадків. (epravda)
Більше новин
В Україні створять світовий російськомовний телеканал. Про це повідомив заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна». За його словами, такий канал потрібен, щоб Україна могла боротися і за уми українців на окупованих територіях Донбасу та Криму, і за уми росіян на території Росії. (Радіо Свобода)
Уряд США виплатить фермерам до $16 млрд компенсації. Американські фермери, які постраждали від наслідків “торговельної війни” з Китаєм, отримають компенсацію. Виплати складатимуть від $15 до $150 на кожний акр (4 тис кв. м) землі. На півдні країни допомога буде вищою ніж на середньому заході. Найбільші суми отримають виробники хлопку в дельті Міссіссіппі. Минулого року фермери вже отримали $12 млрд допомоги, мета якої була підтримка виробництва і утримання цін від зростання. (Reuters)
Сім мільйонів людей в Британії живуть в умовах бідності. Серед цих людей нарахували 2,3 млн дітей. Такими є дані звіту Social Metrics Commission. З цих людей 4 млн живуть в умовах “глибокої бідності”, тобто їхній дохід складає менше 50% від офіційного прожиткового мінімуму. Рівень бідності в країні залишається практично незмінним протягом останніх 20 років. В той же час, рівень життя певних груп населення, зокрема, пенсіонерів та дітей з неповних сімей, з 2013 року помітно погіршився через заходи економії, запроваджені урядом. Серед таких заходів згадується замороження рівня соціальних виплат. (The Guardian)
Уряд Ірану додав майнінг криптовалют до легальної промислової діяльності. Кабінет міністрів Ірану оголосив рішення, за яким всі, хто займається криптомайнінгом, зобов'язані отримати ліцензії в міністерстві промисловості, видобутку і торгівлі. В уряді наголошують, що майнери приймають на себе всі ризики і не можуть розраховувати на будь-які гарантії уряду. (Mehrnews)
Ілон Маск запевнив, що в Tesla можна буде переглядати стріми з Netflix та YouTube. Доступ до цих сервісів буде працювати тільки під час парковки.  Переглядати відео можна буде через планшети-дисплеї, якими обладнані автомобілі компанії. Після того, як Tesla дозволять експлуатацію авто в автономному режимі, переглядати відео можна буде під час руху. Поки невідомо, коли саме ці функції будуть доступні власникам. (Verge)
Популяція бенгальських тигрів за кілька років виросла на третину. В уряді Індії повідомили, що за період з 2014 до 2018 рік популяція бенгальських тигрів виросла на 33% - до майже 3 тис тварин. Всього в світі живуть до 4 тис тигрів, і більшість з них у спеціальних резерваціях в Індії. (The Guardian)
Тут можна переглянути роботи переможців фотоконкурсу 2019 iPhone Photo contest. 
Нова стрічка Тарантіно принесла йому рекорд. Картина Once Upon a Time in Hollywood зібрала за перший вікенд $40 млн. Це рекордний показник для фільмів режисера за всю його кар'єру. (Variety)
Чергове “відео з яйцем” підкорює інтернет. Минулого вікенду користувачі Twitter захопилися відео, де йдеться про яйце. Відео, позбавлене глибокого сенсу, і фраза “bigger than before” швидко стали черговим мемом інтернету. (DailyDot)
pointy aka 'The Fence'
please watch this extremely bizarre facebook craft video https://t.co/bjxSwBIyAP
“Мертві” посилання з популярних новинних сайтів вже можна купити. Час від часу, на таких популярних сайтах, як BBC, CNN, або NYT виникають мертві (биті) посилання на інші сайти. Причиною цього може стати “переїзд” сайту на інший домен, зміни в навігації або інші дії, пов'язані із технологіями навігації в онлайні. Тепер окремі вправні “маркетологи” навчилися перенаправляти такі посилання на різні “сірі” сайти, або на сайти замовників. Такий сервіс пропонується за помірковану плату на багатьох біржах, де свої SEO послуги пропонують фрилансери. Так, за $100 можна купити пакет таких посилань зі статей на сайтах HuffPost, BBC News та Bloomberg. Вам тільки необхідно вказати домен, куди ці посилання мають приводити. (Buzzfeed)
Вікенд у Києві з собакою. Туристичні місця Києва очима коргі.
Kyiv city of weekends with dog #visitkyiv
Один раз побачити
Tom Clancy's Jack Ryan Season 2 - Official Teaser | Prime Video
Amazon випустив тізер до другого сезону “Jack Ryan”. Герой екранізації романів Тома Кленсі демонструє всі свої таланти і здібності. (Engadget)
Підтримайте Вісткар!
Порадьте нас своїм друзям і колегам!
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь