View profile

Вісткар - Issue #284

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 12 вересня. Ось так сьогодні виглядають новини варті вашої уваги.
 

Вісткар

September 12 · Issue #284 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 12 вересня. Ось так сьогодні виглядають новини варті вашої уваги.

Американська медична асоціація попередила про небезпеку вейпінгу
У США зростає кількість легеневих захворювань, причиною яких може бути використання електронних цигарок. Американська медична асоціація (AMA) виступила проти захоплення вейпінгом.
У заяві AMА, зокрема, йдеться: «Поширення у країні легеневих захворювань, пов'язаних з електронними сигаретами, зміцнює наше переконання, що використання електронних сигарет і вейпінг набули характеру епідемії».
AMA попередила, що вейпери, які відчувають проблеми з диханням, болі в грудях або сильний кашель, повинні негайно звернутися за медичною допомогою. За однією з версій, причиною проблем може бути вітамін Е, який зустрічається в певних сумішах для вейпінгу. Підозрюють також рослинний гліцерин.
Вейпінг вважається причиною 450 виявлених останнім часом випадків пульмонологічних розладів в США, результатом яких стали п'ять летальних випадків. (VoA/BBC)
Більше новин
До України приїхала місія МВФ. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зазначив, що “говорити про результати ще рано”. “Місія зараз лише приїхала. Ми готуємо і починаємо переговори”, – додав Гончарук. За його словами, влада спробує укласти нову угоду з МВФ. Переговори триватимуть до 24 вересня. (Радіо Свобода)
Рада підтримала законопроєкт про конфіскацію “незаконних” активів. Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №1031, в якому йдеться про конфіскацію “незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів”. (Радіо Свобода)
Трамп відклав підвищення мит на китайські товари. Президент США Дональд Трамп у середу, 11 вересня, повідомив у Twitter, що заплановане на 1 жовтня підвищення мит на китайські товари річним обсягом імпорту в $250 млрд буде перенесене на два тижні - до 15 жовтня. Йдеться про підвищення мит з нинішніх 25-ти до 30 відсотків. (DW)
Donald J. Trump
At the request of the Vice Premier of China, Liu He, and due to the fact that the People's Republic of China will be celebrating their 70th Anniversary....
Сотні тисяч каталонців вийшли на демонстрацію за незалежність. У національний день автономії на вулиці Барселони вийшли сотні тисяч каталонців, щоб виступити за відокремлення від Іспанії. Вийти громадян на вулиці закликав і регіональний уряд Каталонії. У такий спосіб каталонці згадують 11 вересня 1714 року. Тоді війська іспанського короля Філіпа V захопили Барселону, внаслідок чого Каталонія втратила самоуправління, котре вона мала до того. (DW)
Суд у Шотландії визнав незаконним призупинення роботи британського парламенту. Британський уряд оскаржуватиме ухвалу Вищого суду Шотландії в Единбурзі, називаючи рішення про перерву в роботі парламенту “законним і необхідним”. Водночас суд не зажадав скасування рішення про перерву в роботі парламенту. Суд в Единбурзі заявив, що остаточне рішення - за Верховним судом Великобританії, початок слухань у якому призначений на 17 вересня. (DW/Reuters)
Нова технологія охолодження дозволяє втричі збільшити час зберігання донорських органів. За нової технології почку можна зберігати до 27 годин. Сьогодні донорські органи тримають лише кілька годин на льоду за температури +4 градуси. Нова технологія дозволяє знизити температуру до -4, але, в той же час, уникнути замерзання живих тканин. (Science News)
Полінезійський танок “Hula” суттєво зменшує ризик інфаркту. Результати дослідження переконують вчених, що традиційний полінезійський танок, популярний на Гавайях, сприяє зниженню систолічного тиску, що створює умови для запобігання багатьох хвороб серцево-судинної системи. Дані досліджень розглянуто на засіданні American Heart Association. (HNN)
Один раз побачити
Сериал ПРЯТКИ - детектив НОВИНКА 2019 | Скоро на ICTV
Офіційний трейлер першого українського нуара «Хованки» виробництва FILM.UA Group. Прем'єра серіалу відбудеться на телеканалі ICTV. Автор сценарію: Симор Гласенко. Режисер: Ірина Громозда. У ролях: Юлія Абдель Фаттах, Петро Риков, В'ячеслав Довженко, Олександр Кобзар, Яків Кучеревський, Олег Москаленко,
Тут можна підтримати Вісткар:
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам!
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь