View profile

Вісткар - Issue #285

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю...так, 13-го. Незважаючи на це, новини варті вашої уваги є і вони
 

Вісткар

September 13 · Issue #285 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю…так, 13-го. Незважаючи на це, новини варті вашої уваги є і вони виглядають ось так.

Більшість українців підтримують дії Зеленського - опитування
Понад дві третини українців позитивно оцінюють діяльність президента Зеленського та його перші пропозиції Верховній Раді.
71% опитаних задоволені роботою президента Зеленського, незадоволені - 11% українців. Про це свідчить опитування соціологічної групи “Рейтинг”, проведене 6-10 вересня 2019 року. Похибка дослідження складає близько 2%.
Роботу парламенту зараз позитивно оцінюють 39%, негативно - 16%.
Зменшення кількості депутатів до 300 підтримали 92% опитаних. (BBC Ukr)
Більше новин
Google заплатить майже мільярд євро у Франції через податкову суперечку. Інтернет-гігант Google заплатить загалом 965 млн євро у Франції для врегулювання податкових претензій. Французька прокуратура у четвер, 12 вересня, повідомила, що компанія погодилася виплатити штраф у розмірі 500 мільйонів євро. Google також заявив, що додатково перерахує 465 мільйонів євро в якості несплачених за попередні періоди податків. Влада звинувачувала компанію в тому, що значна частина податків на прибуток, отриманих від операцій у Франції, сплачувалася в Ірландії, де розташована європейська штаб-квартира Google. (DW)
Рада відтермінувала штрафи за “євробляхи”. Застосування штрафних санкцій за порушення правил ввезення автомобілів на іноземних номерах, котрі набули чинності у серпні, відтермінували на 90 днів. (DW/Радіо Свобода)
Все менше німців регулярно ходять до церкви. Найбільше відвідують церкву німці похилого віку, найменше - молодь. 38 відсотків опитаних зазначили, що взагалі ніколи не ходили до церкви. За результатами дослідження, 14 відсотків опитаних запевнили, що ходять до церкви принаймні один раз на місяць. У 2007 році хоч раз на місяць церкву відвідував 21 відсоток опитаних, а у 2014 році - 15 відсотків. (DW)
У Франкфурті відбувається традиційне автомобільне шоу. Головну увагу учасники і гості приділяють економічним авто і, зокрема, електромобілям. Porsche показує свій перший електричний спорткар, а BMW - автомобіль на водородному паливі. Активну участь у шоу беруть китайські компанії, зокрема, виробники акумуляторів. (Autoblog/CNet)
British American Tobacco скорочує персонал. Другий за розміром у світі виробник сигарет скоротить 2300 робочих місць, серед яких і позиції вищого менеджменту. Скорочення триватиме до січня 2020 року. Нове керівництво компанії планує змінити пріоритет і нарощувати продажі товарів для вейпінгу. Причиною стало помітне падіння кількості курців тютюну у всіх регіонах світу. (Reuters)
Електричні авто не захистять нас від змін клімату. Навіть десятикратне збільшення електромобілів в США жодним чином не вплине на попит на нафту. Індустрія електромобілів також вимагатиме суттєвого зростання видобутку екзотичних хімічних елементів, таких як літій чи кобальт. (The Hill)
В літаках будуть моніторити використання туалетів. Нові сенсори будуть збирати всю можливу інформацію про поведінку авіапасажирів. Це дозволить авіаперевізникам планувати ресурси, заощаджувати і знаходити те, за що можна взяти додаткову оплату. (Fast Company)
Познайомтеся з роботами фіналістів цьогорічного конкурсу фотографії живої природи. (ComedyWildLifePhoto)
IKEA запустила канал Slow TV на YouTube. Компанія пропонує розслабитися і стежити за 14-денною (336 годин) доставкою нових товарів IKEA до Австралії. Відео супроводжується шумом хвиль і читанням позицій із нового каталогу IKEA Catalogue 2020. 
IKEA Slow TV | The Sleep Ship
Один раз побачити
Сучасна любов. Трейлер (оригінальний)
Серіал “Сучасна любов” (Modern Love). Серіал-антологія, що розповідає про різні види любові – пристрасну, романтичну, родинну, платонічну та любов до самого себе. Серіал заснований на щотижневій колонці, яка виходила в газеті The New York Times. Прем'єра на Amazon - 18 жовтня 2019 року. 
Тут можна підтримати Вісткар:
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам!
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь