View profile

Вісткар - Issue #295

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 27 вересня. Ось так виглядають сьогодні новини варті вашої уваги.
 

Вісткар

September 27 · Issue #295 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 27 вересня. Ось так виглядають сьогодні новини варті вашої уваги.

Польща піднялася на 10 позицій в рейтингу "зрілості" ринків праці
Польща тепер перебуває на 21-й позиції у рейтингу PwC під назвою Labour Market Performance Index який оцінює “зрілість” ринку праці в країнах OECD. Таким чином Польща піднялася в рейтингу на 10 позицій.
Серед усіх країн рейтингу, Польща показала найкращі результати за період з 2007 року. Рейтинг Labour Market Performance Index очолює Ісландія. Далі йдуть Швеція і Нова Зеландія. Останні позиції дісталися Іспанії, Італії та Греції. США перебувають на 11-й позиції, Велика Британія - 19, Франція - 29.
Компанія PwC складає рейтинг, аналізуючи професійну активність працівників та умови праці для жінок, людей старшого віку та молоді. (Do Rzeczy)
Більше новин
Джонсон відкидає заклики опозиції піти у відставку. Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон під час виступу в Парламенті на заклик лідера опозиції Джеремі Корбіна піти у відставку, відповів, що опозиція може підтримати проведення нових виборів, якщо хоче змін. “Парламент має, або відступити і дозволити уряду провести Брекзит, або внести на розгляд вотум довіри уряду і дізнатися волю виборців”, сказав Джонсон. (Reuters/AP)
Медична страховка в США стала рекордно дорогою. Страхування здоров'я для родини в США ніколи не коштувало так дорого. За даними щорічного опитування Kaiser Family Foundation, така страховка коштує $20 тис на рік. Високі ціни страхування змушують американців обирати дешевші пакети послуг, або взагалі відмовлятися від страховок. За витратами, страхування виглядає, як покупка автомобіля, але щороку. В умовах, коли працедавці покривають більшу частину таких витрат, працівникам доводиться платити із своїх коштів до $6 тис щороку. (Bloomberg)
В Google повідомляють про створення найпотужнішого квантового комп'ютера. Новий комп'ютер ніби здатний виконувати за 200 секунд розрахунки, на які традиційні комп'ютери втрачають 10 тис років. Фахівці чекають на незалежне підтвердження таких новин, але вважають, що квантові комп'ютери матимуть суттєвий вплив на ринок криптовалют. Вони будуть здатні похитнути надійність шифрування даних, а отже, підірвати засади, на яких базуються криптовалюти. (Decrypt)
Bitcoin падав нижче $8000. У вівторок найпопулярніша криптовалюта падала до рівня, який спостерігався у червні цього року. (Coindesk)
Столиця Австралії легалізувала марихуану. Рішення місцево влади Канберри ухвалено незважаючи на федеральний закон, який забороняє марихуану. Тепер в Канберрі і околицях з 31 січня 2020 року дозволено вирощувати до 4 рослин, зберігати і вживати марихуану в обмежених кількостях - до 50 грам. (CNBC)
Гігантський радіотелескоп в Китаї відкритий для досліджень. Найбільший в світі радіотелескоп, який має одну антену у вигляді диску діаметром 500 метрів, буде відкрито для використання вченими всього світу. (Nature)
Автор популярної породи собак розчарований життям. Воллі Корон, який першим наприкінці 80-х років вивів нову породу під назвою лабрадудл (labradoodle), що поєднує риси лабрадора і пуделя, розчарований цим епізодом свого життя. Він переконаний, що такі експерименти приводять до появи порід, у яких виникають проблеми зі здоров'ям. “Я відкрив скриньку Пандори”, заявляє Конрон. Лабрадудл виводився як службова порода, що не викликає алергії у власників, схильних до цього. (BBC)
Виповнилося 50 років з дня виходу альбому Beatles “Abbey Road”. Назва альбому - це назва вулиці, де його записали. Альбом отримав протилежні оцінки у критиків, але став незаперечним комерційним хітом. Він очолював британські чарти протягом 17 тижнів (в США - 11 тижнів). За шість тижнів було продано 4 млн альбомів. (Newsweek)
Один раз побачити
The Irishman (Official Trailer Premiere)
Netflix випустив новий трейлер до стрічки “The Irishman” (Ірландець). У трейлері можна побачити як працюють цифрові ефекти “омолодження” актора Роберта Де Ніро. У стрічці режисера Мартіна Скорсезе активно використовуються нові технології, що привело до того, що бюджет картини складає біля $160 млн. “The Irishman” виходить в кінотеатрах 1 листопада, а в онлайні - 27 листопада. (Indiwire)

Тут можна підтримати Вісткар
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам!
З найкращими побажаннями,
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь