View profile

Вісткар - Issue #323

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 7 листопада. Ось так сьогодні виглядають новини варті вашої уваги.
 

Вісткар

November 7 · Issue #323 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 7 листопада. Ось так сьогодні виглядають новини варті вашої уваги.

Менше 10% населення України купували останнім часом авіаквитки
Лише 9,6% населення України купували авіаквитки за останні 18 місяців. Про це повідомляється у звіті за результатами дослідження Київського міжнародного інституту соціології.
7,1% людей купували авіаквитки на міжнародні рейси, 1,6% – на внутрішні рейси, 0,9% – на внутрішні і міжнародні рейси. Найчастіше літали жителі центру України (12,5%). Найменше - сходу і півдня.
Для 57,6% респондентів, які купували квитки, ключовим фактором для вибору рейсу була низька ціна. (KIIS)
Більше новин
США скасували візи для поляків. Безвізовий режим між США та Польщею почне діяти з 11 листопада. Це є свідченням особливих відносин між двома країнами, заявили у міністерстві внутрішньої безпеки США. Президент США Дональд Трамп оголосив про дозвіл на включення Польщі в спеціальну “безвізову” програму США ще на початку жовтня. (DW)
У Великій Британії почалася передвиборча кампанія. Позачергові вибори до парламенту призначені на 12 грудня. Перше засідання депутатів заплановано на 16 грудня. Попередній склад парламенту був розпущений. Вибори пройдуть за традиційною для Великобританії версією мажоритарної системи, в один тур. Кандидати від партій, які посіли перше місце у своїх виборчих округах, кількість яких дорівнює кількості мандатів, стають депутатами. Спостерігачі відзначають, що в ситуації, що склалася, в жодної з великих партій за підсумками виборів може не виявитися абсолютної більшості. (Радіо Свобода)
Кабмін створив Національну комісію зі стандартів державної мови. Новостворена комісія, зокрема, повинна перевіряти рівень володіння державною мовою для набуття громадянства України та під час зайняття визначених законом посад.​ Члени органу наразі не обрані. (Радіо Свобода)
Кіпр почав відкликати «золоті паспорти» інвесторів. Влада Кіпру відкликала 26 паспортів, виданих іноземцям в обмін на інвестиції. З 2013 року в країні діє програма, за якою паспорт отримують інвестори, які вклали не менше $2,2 млн. Кого саме позбавили громадянства, не повідомляється. За даними кіпрського ресурсу Sigmalive, серед тих, кого позбавили громадянства, дев'ять росіян, вісім громадян Камбоджі, п'ять китайців. Кіпрські паспорта відібрали також у членів їх сімей. (The Guardian)
Один раз побачити
COLOR OUT OF SPACE Official Trailer (2020) Nicolas Cage Movie
Вийшов трейлер стрічки “Color Out Of Space” з Ніколасом Кейджем у головній ролі. Режисер картини - Річард Стенлі (Richard Stanley). Фільм жахів є екранізацією короткого твору Говарда Лавкрафта (H P Lovecraft). Стрічка розповідає про те, як позаземна істота, що з'явилася після падіння метеорита, перетворила спокійне життя цілої сім'ї на суцільний жах. (Film stories)
Цей день в історії
7 листопада 1990 року - в Москві під час святкування річниці Жовтневої революції здійснено замах на Президента СРСР Михайла Горбачова — 38-річний Олександр Шмонов, наблизившись в колоні демонстрантів до Мавзолею, де знаходилось керівництво СРСР, здійснив два невдалих постріли з обрізу і був затриманий співробітниками міліції і КДБ.

Вісткар - це приватний незалежний проект. Ви можете підтримати Вісткар, безпечно перерахувавши за цим посиланням будь-яку суму на рахунок автора у monobank. Ваша підтримка є надзвичайно важливою. Дякую!
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь