View profile

Вісткар - Issue #334

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 22 листопада. Такі новини заслуговують сьогодні на вашу вагу.
 

Вісткар

November 22 · Issue #334 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у п'ятницю 22 листопада. Такі новини заслуговують сьогодні на вашу вагу.

Злочинні угруповання, що діють у ЄС, заробляють більше 100 млрд євро на рік
За даними поліцейської служби Євросоюзу Europol, загалом на території ЄС діє близько 5 тисяч організованих злочинних угруповань. Їхній прибуток сягає близько 110 млрд євро на рік: це приблизно один відсоток від загального ВВП ЄС, підрахували експерти італійського дослідницького центру Transcrime у своїй доповіді, присвяченій міжнародній злочинності у 2016 році.
Найбільшу частину цієї суми (28 млрд євро щорічно) злочинці заробляють торгівлею наркотиками. Прибутковим бізнесом стає податкове шахрайство, зокрема, різні кримінальні схеми навколо ПДВ. До інших видів нелегальної діяльності відносять торгівлю людьми, контрабанду й незаконну торгівлю тютюновими виробами та зброєю.
Більша частина виручених грошей відмивається через нелегальні компанії. (DW)
Більше новин
Профільний комітет Конгресу США ухвалив законопроект, який на федеральному рівні декриміналізує використання марихуани. За новим законом, у штатах залишається можливість уточнювати окремі положення у справі регулювання обігу марихуани. Закон під назвою “Marijuana Opportunity Reinvestment and Expungement Act of 2019”, або скорочено, MORE Act, дасть можливість видалити марихуану з переліку речовин,я кі контролюються на федеральному рівні. Законом також передбачається створення організації Cannabis Justice Office з метою запровадження 5% податку на продаж марихуани. Тепер законопроект мають ухвалити Конгрес і Сенат, де, як очікується, виникнуть затримки. (ABC News)
Фінляндія: зовнішність має визначальну роль під час пошуку роботи. За даними опитування, проведеного дослідниками з університету в Турку, зовнішність набуває все більшого значення в фінському суспільстві. Краса допомагає досягти як соціального, так і фінансового успіху. Як заявляють соціологи, роботодавець все частіше очікує від претендентів приємного або “правильного” зовнішнього вигляду. Фото в резюме вже практично обов'язкове, і без фото важко домогтися навіть запрошення на співбесіду, на кажучи вже про роботу. Зовнішність стала одним з негласних критеріїв найму, вважають соціологи, що йде врозріз з ідеєю рівноправного суспільства. Від жінок як і раніше очікують, що вони будуть вкладатися в свою зовнішність сильніше, ніж чоловіки. У той же час важливо не перестаратися. (Yle)
Прототип ракети SpaceX для польотів на Марс вибухнув під час випробувань. Прототип ракети Starship Mk1, призначеної для польотів на Марс, вибухнув під час випробувань на полігоні в Техасі. У SpaceX пояснили інцидент характером випробувань. Після вибуху Ілон Маск повідомив, що компанія відмовиться від цього прототипу і перейде до випробувань нової моделі – Mk3. (Радіо Свобода/The Verge/BBC)
SpaceX Starship Mk1 'Blows Its Lid' During Testing
Бренд Victoria’s Secret вперше за 25 років скасував щорічний показ моделей білизни. Під час конференції з інвесторами про це повідомив фінансовий директор компанії L Brands, яка володіє Victoria’s Secret. В компанії щорічні покази бренду називають “видатним маркетинговим досягненням”, але визнають, що останніми роками вони практично не впливали на обсяг продажів білизни Victoria’s Secret. (Fortune)
Ілон Маск представив футуристичний броньований пікап Tesla Cybertruck. Презентація нової моделі електрокару компанії відбулася ввечері 21 листопада в Лос-Анджелесі. Cybertruck буде випускатися в трьох варіантах: з дальністю ходу на одній зарядці в 400 км, 480 км і 800 км, відповідно. Різні версії також відрізняються кількістю двигунів - від одного до трьох. Корпус авто ціною $40 тис виготовлено з надміцної сталі, а скло - броньоване за власною технологією компанії. Автомобіль захищає пасажирів від обстрілу з 9-мм пістолета. Втім, коли Маск попросив помічника кинути в скло металеву кулю, воно тріснуло. (Tesla)
Tesla Cyber Truck Unveil | 1080p60 | Stream Replay
Актор Райан Рейнольдс взяв участь у зйомках реклами телевізорів Samsung, і ось що з цього вийшло. Трюк полягає в тому, що актор з'являється одразу в кількох рекламних продуктах, які взаємно вбудовані в цьому відео. Закінчується все рекламою Netflix.
QLED + 6 Underground + Ryan Reynolds - Director's Cut
Один раз побачити
Half-Life: Alyx Announcement Trailer
Valve показала перший трейлер нової гри Half-Life для шоломів віртуальної реальності. Гра Half-Life: Alyx буде призначена тільки для шоломів віртуальної реальності - будь-яких, що підтримують SteamVR. 
Цей день в історії
22 листопада 1906 року - сигнал SOS затверджений в якості заклику про допомогу.
22 листопада 1975 року - в Іспанії відновлено монархію. Королем Іспанії став Хуан Карлос I.
22 листопада 2005 року - 51-річна Ангела Меркель стала федеральним канцлером Німеччини, першою жінкою на цьому посту і наймолодшим канцлером в історії ФРН.

Вісткар - це приватний незалежний проект. Ви можете підтримати Вісткар, безпечно перерахувавши за цим посиланням будь-яку суму на рахунок автора у monobank. Ваша підтримка є надзвичайно важливою. Дякую!
Порадьте Вісткар своїм друзям!
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь