View profile

Вісткар - Issue #347

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у середу 11 грудня. Такі новини сьогодні варті вашої уваги.
 

Вісткар

December 11 · Issue #347 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у середу 11 грудня. Такі новини сьогодні варті вашої уваги.

Що шукали українці в Google у 2019 році?
У компанії Google розповіли, які пошукові запити у 2019 році користувалися серед українців найбільшою популярністю.
Як свідчить звіт, найбільше користувачів з України цікавили восьмий сезон серіалу “Гра престолів”, Володимир Зеленський і російська співачка Юлія Началова, яка померла у березні цього року.
Трійка найпопулярніших запитів цього року: 1. Зеленский, 2. Юлия Началова, 3. Заворотнюк.
У першу десятку також потрапили пошукові запити про результати виборів, дебати між Зеленським і Порошенком, а також пісенний конкурс “Євробачення”.
Хоча більшість запитів у рейтингу - російськомовні, кількість україномовних із кожним роком зростає, розповіли у Google. (BBC Ukr)
Більше новин
У Франції триває протест проти пенсійної реформи, знову сотні тисяч на вулицях. Профспілки стверджують, що по всій країні вивели на вулиці близько 900 тисяч незгодних із планами уряду реформувати пенсійну систему. Поліція каже про близько 340 тисяч учасників. (DW)
Демократи в Палаті представників висунули Трампу звинувачення. Члени Демократичної партії в Палаті представників США висунули президенту Дональду Трампу звинувачення за двома пунктами. Йому закидають зловживання владою та перешкоджання роботі Конгресу. Сам президент США заявив у Twitter, що “не робив нічого неправильного”. Палата представників має проголосувати за звинувачення наступного тижня.  (РС/Politico)
Donald J. Trump
To Impeach a President who has proven through results, including producing perhaps the strongest economy in our country’s history, to have one of the most successful presidencies ever, and most importantly, who has done NOTHING wrong, is sheer Political Madness! #2020Election
В США жіночі стартапи зібрали за рік $3,3 млрд інвестицій. Таким чином, колективи, де є тільки засновниці, отримали у 2019 році 2,8% всього бюджету венчурних інвестицій в екосистему стартапів в США. Такий показник є певним кроком вперед порівняно з минулим роком. У 2018 році венчурні капіталісти уклали з виключно жіночими командами засновників 580 угод на загальну суму $3 млрд (2,2% всього ринку). Станом на грудень чисто жіночі команди та команди, де серед засновників є жінки, “підняли” разом $17.2 млрд інвестицій. Це 11.5% всього ринку капітальних інвестицій в США. (Techcrunch)
Танці допомагають лікувати депресію і ментальні проблеми. Дослідження підтверджують наявність зв'язку між рухами тіла і станом мозку. Танцювальна терапія допомагає, зокрема, боротися з депресією. Поширенню такого методу профілактики і лікування ментальних розладів перешкоджала відсутність систематичних досліджень. Танці, тобто певні послідовності рухів в такт з музикою, впливають на значні обсяги мозку і мають позитивний вплив навіть у випадку серйозних захворювань, таких як хвороба Паркінсона. (Quartz)
“Ідеальну колекцію” віскі хочуть продати за $10,5 млн. Колекція складається з 3900 пляшок, оцінюють колекцію у 7-8 млн фунтів (близько 9,2-10,5 млн доларів). Whisky Auctioneer, який виступить організатором аукціону, називає її найбільшою із тих, які будь-коли виставлялися на продаж. Більша її частина - односолодові сорти віскі, вироблені у Шотландії, зокрема, колекція містить дуже рідкісні зразки. Окремо аукціонний будинок згадує сорти, вироблені на винокурнях Macallan, Bowmore, Springbank і Dallas Dhu. (BBC Ukr)
Найдорожчий комп'ютер від Apple буде коштувати більше $50 тис. Додатково ще доведеться заплатити $5999 за монітор Pro Display XDR. У максимальній конфігурації настільний комп'ютер Mac Pro, разом із клавіатурою і мишкою, коштує $52,599. Базова конфігурація цієї моделі коштує $5999. (The Verge)
Померла солістка Roxette Марі Фредрікссон. У 2002 році в неї діагностували рак мозку. Втім, за три роки вона вилікувалася. Сім’я 61-річної Фредрікссон повідомила, що жінка померла зранку 9 грудня. Серед найвідоміших пісень гурту – The Look, Listen to Your Heart, It Must Have Been Love та Joyride.
Roxette - It Must Have Been Love (Official Music Video)
Один раз побачити
The New Pope (2019): Official Trailer | HBO
Канал HBO виклав перший офіційний трейлер серіалу “Новий папа”, який є продовженням серіалу “Молодий папа”. Головні ролі у серіалі зіграли Джон Малкович та Джуд Ло, Шерон Стоун та Мерилін Менсон. Режисер – Паоло Соррентіно. Серіал виходить 12 січня 2020 року. (Flickering Myth)
Цей день в історії
11 грудня 1936 року - набув чинності Акт про зречення короля Едварда VIII, який відмовився від Британського престолу на користь одруження з американкою Волліс Сімпсон, проти якого виступили уряд, парламент, британські домініони і англіканська церква.
11 грудня 1972 року - модуль американського космічного корабля «Apollo-17» здійснив посадку на Місяць. Астронавти Юджин Сернан і Гаррісон Шмітт провели на місячній поверхні загалом близько 75 годин, і стали останніми людьми, хто побував на поверхні супутника Землі.

Вісткар - це приватний незалежний проект. Ви можете підтримати Вісткар, безпечно перерахувавши за цим посиланням будь-яку суму на рахунок автора у monobank. Ваша підтримка є надзвичайно важливою. Дякую!
Порадьте Вісткар своїм друзям!
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь