View profile

Вісткар - Issue #398

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 24 березня. Ось такі новини варті сьогодні вашої уваги.
 

Вісткар

March 24 · Issue #398 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 24 березня. Ось такі новини варті сьогодні вашої уваги.

Як захиститися від коронавіруса
За допомогою кількох простих запобіжних заходів, які радить Всесвітня організація охорони здоров'я, ви можете зменшити свої шанси захворіти або поширити вірус COVID-19.
Регулярно та ретельно обробляйте руки засобами дезінфекції на основі спирту або мийте їх з милом та теплою водою мінімально 20 секунд.
Дотримуйтесь дистанції принаймні 1,5 метра між собою та будь-ким, хто кашляє або чхає.
Уникайте торкання очей, носу та роту.
Переконайтеся, що ви та довколишні люди дотримуються правил респіраторної гігієни. Це означає під час кашлю або чхання потрібно прикривати рот та ніс зігнутим ліктем або серветкою. Після використання негайно позбудьтеся серветки і вимийте руки.
Залишайся дома, якщо погано почуваєтеся. Якщо у вас підвищена температура, ускладнене дихання – зверніться за медичною допомогою, заздалегідь зателефонувавши. Дотримуйтеся вказівок місцевого органу охорони здоров'я.
Стежте за інформацію про “гарячі точки” COVID-19 – це міста або ж місцеві регіони, де COVID-19 широко розповсюджений. За можливості, уникайте подорожей до цих місць, особливо, якщо ви особа похилого віку або у вас діабет, серцева чи легенева хвороба. (Радіо Свобода)
Більше новин
Коронавірус може коштувати економіці ФРН понад 700 мільярдів євро. Аналітики мюнхенського інституту економічних досліджень ifo підрахували, що пандемія коронавірусу SARS-Cov-19 обійдеться німецькій економіці в сотні мільярдів євро. Про це йдеться в оприлюдненому в понеділок, 23 березня, дослідженні інституту. На думку експертів, стрімке поширення хвороби та пов'язані з цим обмежувальні заходи спричинять істотні економічні втрати. Залежно від сценарію розвитку подій, німецька економіка скоротиться на 7,2-20,6 процентних пункту, що відповідає втратам на суму від 255 до 729 мільярдів євро, підрахували в ifo. (DW)
В Україну з Китаю прибув літак з тестами і медичним обладнанням. “Військовий борт привіз в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) і 250 тисяч тестів для експрес-діагностики. Крім того, доставлені медичні маски різного ступеня захисту, дезінфектори, апарати штучної вентиляції легенів та інші засоби, необхідні для боротьби з поширенням COVID-19”, - йдеться в повідомленні. (DW)
Суд у справі МН17 зацікавився секретними знімками пуску ракети з “Бука”. Суд у справі МН17 просить обвинувачення підтвердити, чи мають США секретні супутникові знімки запуску ракети ЗРК “Бук”, з якої було збито літак. Наступне судове засідання призначено на 8 червня. (DW)
МОК розглядає можливість перенесення Олімпіади у Токіо. Через коронавірус МОК розмірковує над можливістю перенесення Олімпійських ігор у Токіо, ймовірність такого рішення визнав і глава уряду Японії Сіндзо Абе. Канада й Австралія вже відмовилися взяти участь в іграх цього року. У найближчі чотирьох тижнів МОК має намір ухвалити остаточне рішення щодо Олімпіади, проведення якої було заплановано в Токіо з 24 липня до 9 серпня 2020 року. (DW / Радіо Свобода)
Один раз побачити
Третій день. Тизер (оригінальний)
HBO показав трейлер серіалу The Third Day (Третій день). Чоловік потрапляє на таємничий острів біля узбережжя Великої Британії. Він зустрічає його потайних мешканців і стає свідком дивних обрядів. Межа між вигадкою та дійсністю починає розмиватися, головний герой стає згадувати травми свого минулого, що призводить до конфлікту з острів'янами. (Collider)
Цей день в історії
24 березня 1707 року - парламенти Англії і Шотландії прийняли Акт про унію.
24 березня 1794 року - на центральній площі Кракова Тадеуш Костюшко виголосив “Акт про повстання”, яким взяв на себе повноваження Верховного Головнокомандувача Національних Збройних Сил і пообіцяв “захищати цілісність і суверенітет Польщі, повернути незалежність нації та зміцнювати загальні свободи”. Це стало початком антиросійського повстання за відновлення суверенітету Речі Посполитої і повернення втрачених нею територій, яке закінчилось через вісім місяців поразкою і привело до повної втрати Польщею і Литвою незалежності.
24 березня 1802 року - британець Річард Тревітік отримав патент на паровий двигун високого тиску.
24 березня 1933 року - парламент Німеччини надав Адольфу Гітлеру практично необмежені повноваження.
Підтримайте Вісткар тут:
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь