View profile

Вісткар | Дайджест новин - Issue #40

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 21 серпня. Сьогодні у нашому дайджесті кілька цитат із інтерв'ю Т
 

Вісткар

August 21 · Issue #40 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 21 серпня. Сьогодні у нашому дайджесті кілька цитат із інтерв'ю Трампа, стрілянина в Харкові та вручення нагород MTV Video Music Awards.
Друзі, дякую вам за інтерес до дайджесту. Хочу повідомити, що ми йдемо у нетривалу відпустку. Наступний випуск дайджесту вийде у вівторок 28 серпня. Дочекайтеся, буде багато новин, вартих вашої уваги.

Президент США дав інтерв'ю агентству Reuters
Під час інтерв'ю в Овальному кабінеті
Під час інтерв'ю в Овальному кабінеті
Президент США Дональд Трамп в понеділок дав в Овальному кабінеті інтерв'ю агентству Reuters. Головними темами інтерв'ю стали стосунки США з Іраном, Туреччиною, Росією.
Коментуючи свою недавню зустріч з президентом Росії Путіним в Гельсінкі, Трамп сказав: “Тільки Fake News критикували її… Ми мали дуже гарну, десь, біля двох годин, зустріч. Ми потім ще добре розмовляли разом із нашими представниками там. Ми говорили про Ізраїль, ми говорили про небезпеку для Ізраїлю, ми говорили про Сирію, ми говорили про Україну”. Трамп також додав, що “згадував Крим”. “Я завжди згадую про Крим, коли говорю про Україну. Путін і я мали дуже гарну дискусію. Це була - я думаю, це була дуже гарна розмова для обох сторін. Я згадав газопровід, що йде до Німеччини.”
На запитання, чи просив Путін зняти санкції проти Росії, президент США відповів: “Ні, він не просив. Він не піднімав цю тему”.
На запитання щодо того, чи розглядається зняття санкцій проти Росії, Трамп заявив: “Ні. Я не думав про це. Але, ні, я не розглядаю це взагалі. Ні. Я б розглянув це, якби в тому була користь для нас. Але без цього я б не розглядав. Іншими словами, я б не розглядав це, якби тільки щось відбувалося - між нами є багато спільного. Є багато речей, які ми могли б зробити на користь один для одного. Візьміть Сирію. Візьміть Україну. Візьміть багато інших речей. Думаю їм піде на користь економічний розвиток. Це для них велика справа.” (Reuters)

Більше новин
21 серпня виповнюється 100 днів від часу, коли ув’язнений у Росії український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнення Москвою всіх українських політв’язнів. (Радіо Свобода)
Британія закликає ЄС до посилення санкцій проти Росії, наголошуючи на тому, що блок має стати “плечем до плеча” разом із США у питанні посилення тиску на Москву. (Reuters)
Невідомий влаштував стрілянину у ніч на 20 серпня у Харківській міській раді. Загинув патрульний, а поранений охоронець перебуває у вкрай важкому, майже критичному стані. Під час спроби втечі стрілка було смертельно поранено. Документів при ньому не було. Поліція намагається встановити його особу. (Радіо Свобода/DW)
Домогосподарства в Британії заборгували майже £19 млрд за різними платежами. Серед них комунальні платежі, місцеві податки, штрафи, неповернуті переплати за соціальними програмами. За даними благодійної організації Citizens Advice, ці борги витіснили зобов'язання за кредитними картками і стали головною фінансовою проблемою населення. (The Guardian)
Магазин Apple в Амстердамі ненадовго закрили, а покупців евакуювали, після того, як в одному з планшетів iPad вибухнула батарея, через що в повітрі опинилися потенційно небезпечні речовини. (9to5mac)
В Нью-Йорку відбулося вручення нагород MTV Video Music Awards 2018 року, В категорії відео року перемогла Каміла Кабелло з відео “Havana". Вона також стала кращим артистом року. (Reuters)
Один раз побачити
Camila Cabello - Havana ft. Young Thug - YouTube
Дякую за увагу і до наступного випуску у вівторок 28 серпня!
Ваш Дайджест новин готується сайтом Вісткар і надходить до поштових скриньок всіх, хто підписався, щоранку між 9 і 10 годиною.
Порадьте наш дайджест своїм друзям! Надсилайте ваші побажання і відгуки за адресою [email protected]
Укладач і редактор Сергій Рачинський
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь