View profile

Вісткар - Issue #403

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 31 березня. Ось такі новини варті сьогодні вашої уваги.
 

Вісткар

March 31 · Issue #403 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у вівторок 31 березня. Ось такі новини варті сьогодні вашої уваги.

Зайву вагу називають фактором ризику під час епідемії коронавірусу
Зайва вага, схоже, є суттєвим фактором ризику, який сприяє розвитку ускладнень під час коронавірусної інфекції.
За даними кількох досліджень в Британії і Нідерландах, від 70 до 80 відсотків пацієнтів, які потребували штучної вентиляції легенів після виявлення у них коронавірусу, мали зайву вагу або страждали на ожиріння.
Проблема не в самій зайвій вазі, а у проблемах, які супроводжують цей стан, а саме, високому тиску та проблемах із диханням. Зайва вага часто супроводжує діабет, що також є небезпечно у випадку зараження. (NOS)
Більше новин
Верховна Рада ухвалила закон про відкриття ринку землі з 1 липня 2021 року. Закон підтримали фракції партій “Слуга народу”, “Європейська солідарність” та “Голос”. У перші три роки дії закону передбачені досить суттєві обмеження щодо придбання землі. (DW)
Рада у першому читанні підтримала закон про неповернення банків. Верховна Рада України у першому читанні підтримала закон про неповернення банків екс-власникам. Завдяки цьому закону український уряд хоче регулювати процедуру націоналізації проблемних банків. На думку експертів, закон покликаний, передусім, покласти край намаганням колишнього співвласника “Приватбанку” Ігоря Коломойського отримати від держави компенсацію за націоналізований 2016 року банк. (DW)
Путін поговорив по телефону з Трампом. Вони обговорили нафту і коронавірус. Розмова, як підкреслює прес-служба Кремля, відбулася з ініціативи Вашингтона. (kremlin)
Уряд угорського прем'єра Орбана отримав широкі повноваження. Парламент Угорщини, де переважає партія “Фідес” прем'єра Віктора Орбана, надав його уряду широкі повноваження. Тепер уряд може своїм рішенням вводити будь-які “надзвичайні заходи”. (DW)
Принц Гаррі і Меган Маркл будуть платити за свою безпеку із власної кишені. За останніми даними, вони переїхали з Канади до Лос-Анджелеса. У зв'язку з цим, президент США Трамп заявив, що “США не платитимуть за охорону” принца Гаррі. (VoA / CNBC)
Donald J. Trump
I am a great friend and admirer of the Queen & the United Kingdom. It was reported that Harry and Meghan, who left the Kingdom, would reside permanently in Canada. Now they have left Canada for the U.S. however, the U.S. will not pay for their security protection. They must pay!
Facebook обіцяє інвестувати $100 млн у локальні медіа. З цієї суми $25 млн будуть поширені у вигляді грантів через Facebook Journalism Project. Додатково, Facebook витратить $75 million на свою ж рекламу, яку розмістить у локальних медіа. Кілька технологічних компаній, включно із Google, Yelp, Netflix і Apple, обіцяють витратити сотні мільйонів доларів для допомоги тим, хто постраждав від коронавірусу. (AXIOS)
Собаки можуть винюхати COVID-19. Експерти британського університету Durham University працюють разом із експертами London School of Hygiene and Tropical Medicine (LSHTM) та благодійною організацією Medical Detection Dogs над проектом, який, як очікується, дозволить навчити собак відрізняти на запах тих людей, які мають коронавірус. Собаки породи з групи спаніелів вже демонстрували успішну здатність виявляти на запах малярію. (NewAtlas)
Принц Чарльз одужав. 71-річний принц Чарльз, в якого раніше виявили коронавірус, більше не перебуває на самоізоляції. “У Кларенс-хаусі підтвердили, що після консультацій з особистим лікарем, принц Уельський наразі вже не на самоізоляції”, - йдеться в заяві речника Чарльза. Про те, що він підхопив коронавірус, стало відомо 25 березня. Повідомлялося, що він має легкі симптоми хвороби, але загалом почувається добре. Дружині Чарльза, 72-річній герцогині Корнуольській Каміллі, так само зробили тест, але коронавірусу не виявили. (BBC Ukr)
Один раз побачити
Утрачений рай. Трейлер (оригінальний)
Вийшов трейлер серіалу “Втрачений рай”(Paradise Lost). Це сучасна родинна сага, в центрі якої – чоловік, котрий разом з дружиною повертається до свого рідного містечка на півдні Америки, щоб допомогти керувати сімейним бізнесом. Головні ролі виконують Джош Хартнетт і Нік Нолте. На екрани серіал з 10 епізодів виходить 13 квітня. (EW.com)
Цей день в історії
31 березня 1889 року - Александер Густав Ейфель підняв французький “триколор” на маківці Ейфелевої вежі в Парижі, збудованої до відкриття Паризької виставки. Трьохсотметрова вежа вагою близько 7 тисяч тон викликала різні оцінки у сучасників, але сьогодні безумовно вважається окрасою міста.
31 березня 1973 року - альбом «The Dark Side of the Moon» британської групи Pink Floyd очолив хіт-парад Тор 200 журналу Billboard. Звукоінженер Алан Парсонс, який працював над альбомом, був номінований на премію Греммі “За кращу техніку запису альбому”.
Pink Floyd-Dark Side of The Moon Live 1974 Wembley
Підтримати Вісткар!
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь