View profile

Вісткар - Issue #405

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 2 квітня. Ось які новини варті сьогодні вашої уваги.
 

Вісткар

April 2 · Issue #405 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 2 квітня. Ось які новини варті сьогодні вашої уваги.

Уряд посилює карантин в Україні: що заборонять
Уряд планує запровадити більш жорсткі обмеження на період карантину (до 24 квітня), щоб не допустити поширення коронавірусу в Україні. Таку постанову уряд підготував 1 квітня, голосуватимуть 2 квітня.
Відтак, до 24 квітня в Україні заборонять:
  •  Перебувати в громадських місцях без маски чи респіратора.
  •  Гуляти групою, де більш ніж дві особи (крім випадків службової необхідності та супроводу дітей).
  •  Перебувати в громадських місцях особам молодше 16 років, без супроводу повнолітніх.
  •  Відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони (крім вигулу домашніх тварин однією людиною та у випадку службової необхідності).
  •  Відвідувати спортивні та дитячі майданчики.
  •  Проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб (крім заходів органів державної влади та органів місцевого самоврядування).
Деякі заходи вже були запроваджені місцевою владою в окремих регіонах. Наприклад, у Києві заборонили роботу МАФів з шаурмою та кіосків з кавою. (The Village)
Більше новин
Кабмін України дозволив примусове обстеження на коронавірус. Український Кабінет міністрів оприлюднив документ, який визначає умови примусового обстеження громадян на коронавірус та їх госпіталізації. Згідно з постановою уряду №245 від 25 березня, заклади охорони здоров'я мають право здійснювати обов'язкове медичне обстеження людей, які контактували з хворими на COVID-19 або мають симптоми захворювання, якщо такі особи відмовляються від медичного обстеження добровільно. Крім того, медзаклади можуть здійснювати обов'язкову госпіталізацію та призначати карантин (самоізоляцію) хворим на COVID -19 або тим, хто має симптоми захворювання, якщо такі особи відмовляються від госпіталізації або карантину добровільно. Обов'язково можуть госпіталізувати і дітей тих, хто заражений коронавірусом, якщо їх тимчасово не можна влаштування в сім'ї родичів або знайомих. (DW)
Кличко: Київ поки не відкриватиме ринки. Попри дозвіл міністерства охорони здоров'я України відкривати продуктові ринки, в Києві вони відновлять роботу лише після покращення епідеміологічної ситуації, заявив мер міста Віталій Кличко. Кличко додав, що в столиці працюють продуктові магазини та супермаркети. “Нестачі продуктів сьогодні немає”. (Радіо Свобода / DW)
Через коронавірус Wimbledon не відбудеться вперше з 1945 року. Відмблдонський турнір з тенісу в 2020 році не відбудеться через пандемію коронавірусу SARS-Cov-2. Відмблдонський турнір, один з чотирьох найбільших і найпрестижніших щорічних тенісних турнірів у світі, цього року мав відбутися у Лондоні з 29 червня до 12 липня. Востаннє Wimbledon не проводився у 1945 році. (DW)
США: Федеральні агенти конфіскували біля 2 тон наркотиків з тунелю між Мексикою і США. Загальна вартість конфіскованих наркотиків складає $30 млн. Склад наркоти перебував у тунелі довжиною 600 метрів. Тунель єднав приміщення в Тіхуані в Мексиці і склад в одному з районів міста Сан Дієго в США. К звіті поліції згадується “висока якість”, тунелю в якому створено системи освітлення, вентиляції та підземна залізниця. (NBCNews)
Американці масово забирають тварин з притулків. Кількість фактів “усиновлення” тварин з притулків різко виросла в різних містах США . Зростання складає до 70% в Нью-Йорку та Лос-Анджелесі. Головним чином такою стала реакція публіки на закриття притулків через карантин. Притулки звернулися з проханням врятувати тварин. Всім, хто хотів вибрати тварину, було запропоновано онлайнові послуги відбору тварин, “зустрічі” через скайп і т.і.  (Today)
Музей The Getty Museum попросив всіх відтворювати відомі твори мистецтва в домашніх умовах. Таким чином в музеї підхопили ідею колег із Rijksmuseum в Амстердамі. Тисячі людей відгукнулися на пропозицію і надіслали свої фото в Twitter. (Fast Company /Iris)
Getty
We challenge you to recreate a work of art with objects (and people) in your home.

🥇 Choose your favorite artwork
🥈 Find three things lying around your house⠀
🥉 Recreate the artwork with those items

And share with us. https://t.co/9BNq35HY2V
Земфіра записала нову пісню під назвою “Крим”. Російська співачка Земфіра випустила першу за півтора року пісню, яка отримала назву “Крим”. (meduza)
Земфира — Крым
Один раз побачити
INTRIGO DEAR AGNES Official Trailer (2020) Gemma Chan, Thriller Movie
Швейцарські акторки Карла Юрі (Carla Juri) і Джемма Чан (Gemma Chan), відомі за серіалом Hymans (Люди) зіграють разом у трилері “Intrigo: Dear Agnes”. Трилогія “Intrigo” режисера Деніела Альфредсона (Daniel Alfredson) заснована на романах шведського автора Хакана Нессера (Hakan Nesser).
Цей день в історії
2 квітня 1792 року - долар став основною розрахунковою одиницею на території США.
2 квітня 1794 року - у Франції створено першу в світі авіакомпанію.
2 квітня 1800 року - у Відні відбулась прем’єра Першої симфонії Бетховена.
2 квітня 1971 року - Рінго Старр випустив свій єдиний вдалий сингл «It Don’t Come Easy»
Ringo Starr - It Don't Come Easy (Official Video) [HD]
Підтримайте Вісткар!
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь