View profile

Вісткар - Issue #470

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у понеділок 13 липня. Ось такі новини варті вашої уваги.
 

Вісткар

July 13 · Issue #470 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у понеділок 13 липня. Ось такі новини варті вашої уваги.

Представництво ЄС закликає ухвалити законопроект "Про медіа"
Представництво ЄС в Україні закликало Верховну Раду ухвалити законопроект “Про медіа” у першому читанні протягом поточної парламентської сесії, що дасть змогу продовжити його подальше обговорення та доопрацювання із залученням усіх зацікавлених сторін.
“Законопроект "Про медіа” є важливим кроком для приведення українського медійного законодавства у відповідність до правил ЄС. Ми приєднуємося до закликів інших дипломатичних представництв щодо ухвалення цього законопроекту в першому читанні протягом поточної парламентської сесії. Це дасть змогу продовжити його подальше обговорення і доопрацювання із залученням всіх зацікавлених сторін", – йдеться в повідомленні Представництва ЄС в Україні в Facebook.
1 липня Комітет Верховної Ради з питань гуманітарної та інформполітики повідомив, що рекомендуватиме парламенту ухвалити за основу в першому читанні законопроект про медіа. (Інтерфакс-Україна)
Більше новин
Економіка США зростає без збільшення використання енергії. Американці виробляють все більше з меншим використанням енергії. Більшу частину 20 століття спостерігався однозначний зв'язок між економічним зростанням і попитом на електроенергію. Але за останні 20 років ВВП в США виріс більше ніж вдвічі, тоді як виробництво електроенергії виросло з 1990 року лише на 40%. (QZ)
Вибори президента Польщі: Дуда лідирує з незначним відривом - екзитпол. За даними екзитполу, в другому турі виборів президента Польщі Анджей Дуда та Рафал Тшасковський мають приблизно однакову підтримку виборців. Чинний президент лідирує з незначним відривом, набравши 50,4 відсотка голосів. (DW)
Росія: у Хабаровську відбулися протести через арешт губернатора. У російському Хабаровську сотні людей вийшли на другий день протестів через арешт губернатора Сергія Фургала. 12 липня люди ходили до регіонального управління Федеральної служби безпеки та вигукували “Свободу Фургалу”. Акції на підтримку заарештованого губернатора розпочалися 11 липня. У них, за різними оцінками, взяли участь від 5 до 35 тисяч людей тільки у Хабаровську. Одночасно акції пройшли в Комсомольську-на-Амурі та інших містах краю. Заходи стали наймасовішими акціями протесту на Далекому Сході за кілька років. (Радіо Свобода)
Британська група The Rolling Stones опублікувала відео на пісню “Criss Cross”. Композиція була записана в 1973 році. Вона увійде в перевидання записаного тоді альбому “Goats Head Soup”. До нього також увійдуть два раніше невидані матеріали: композиції “All The Rage” і “Scarlet”. Остання записана разом з Джиммі Пейджем з Led Zeppelin. (UCR)
The Rolling Stones - Criss Cross
Створено відео для боротьби зі стресом. В YouTube поширюється 3-годинне відео, автори якого наполягають, що воно допомагає боротися зі стресом. Відео супроводжується відповідною музикою, яка допоможе також всім, хто працює, займається йогою чи медитує.
3 Hours of Amazing Nature Scenery & Relaxing Music for Stress Relief.
Один раз побачити
Radioactive – Official U.S. Trailer | Prime Video
В Amazon Studios випустили трейлер картини “Radioactive”. На Prime Video вона вийде 24 липня. Рік тому її показали на кінофестивалі Toronto International Film Festival. Це байопік, в якому роль видатної науковиці Марі Склодовської-Кюрі грає Розамунд Пайк (Rosamund Pike). (IndieWire)
Цей день в історії
13 липня 1793 року - 50-річний французький революціонер, оратор, письменник Жан-Поль Марат, одна з найпомітніших постатей Французької революції, був убитий жирондисткою Шарлоттою Корде, котра зустрілась з ним як журналістка.
13 липня 1930 року - матчем Мексика — Франція на стадіоні «Посітос» в Монтевідео відкрився перший Чемпіонат світу з футболу, який пройшов за участі тринадцяти команд з Америки і Європи. Переможцем турніру стала збірна Уругваю, яка у фіналі обіграла команду Аргентини.
13 липня 1955 року - цього дня через повішення стратили 29-річну Рут Елліс. Вона стала останньою жінкою в Британії, яку стратили за вироком суду. 10 квітня 1955 року власниця нічного клубу Елліс вбила свого бойфренда. Під час процесу вирішальними стала власні слова Елліс про те, що “вона стріляла саме з метою вбити”.
13 липня 1973 року - вийшов перший диск групи «Queen».
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам по роботі!
Підтримайте нас у сервісі PATREON (посилання на початку вашого листа). Дякую всім, хто вже підтримує наш проект! Ваша участь критично важлива.
Вдалого дня!
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь