View profile

Вісткар - Issue #482

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у спекотну середу 29 липня. Ось такі новини варті сьогодні вашої уваги.
 

Вісткар

July 29 · Issue #482 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у спекотну середу 29 липня. Ось такі новини варті сьогодні вашої уваги.

Шість польських міст оголосили себе "вільними від ЛГБТ". ЄС відмовив їм у фінансуванні проєктів
Більше 100 місцевих муніципалітетів в Польщі на території, що охоплює майже третину території країни, ухвалили за останній час резолюції “проти пропаганди ЛГБТ” або “pro-family”.
Спостерігачі відзначають, що територія, більша за територію Угорщини, перетворилася у серці Європи на “LGBT-free zone”.
За рейтингом організації ILGA-Europe, опублікованим у травні, Польща посіла останнє місце серед країн ЄС за рівнем забезпечення прав сексуальних меншин. У цьому рейтингу Країни оцінюють за широким спектром критеріїв, зокрема, йдеться про рівність, сімейні відносини, мову ненависті, законодавче визнання гендерної ідентичності тощо.
Найкраще, згідно з дослідженням, забезпечуються права ЛГБТІ-спільноти на Мальті. Україна посідає у рейтингу 36-ту сходинку — таке ж місце у нашої країни було і минулого року. Серед країн ЄС найнижче місце у рейтингу у Польщі — 42. (Громадське радіо / France24 / Balkan Insight)
Helena Dalli
EU values and fundamental rights must be respected by Member States and state authorities.

This is why 6 town twinning applications invilving Polish authorities that adopted 'LGBTI free zones' or 'family rights' resolutions were rejected.

#LGBTI #UnionOfEquality
Більше новин
26 відсотків жителів Німеччини походять із родин мігрантів. Минулого року кількість людей з міграційним походженням у Німеччині зросла до 21,2 мільйона осіб. У порівнянні з 2018 роком їхня чисельність збільшилася на 2,1%, що є найменшим зростанням з 2011 року, повідомило Федеральне статистичне відомство ФРН у вівторок, 28 липня. Загалом частка людей з міграційним походженням у населенні Німеччини минулого року становила 26%. Відповідно до визначення, яке використовує Федеральне статистичне відомство, люди мають міграційне походження, якщо вони самі або принаймні один з їхніх батьків не народився з німецьким громадянством. (DW)
Зеленський запровадив безвіз для китайців. Президент Володимир Зеленський запровадив тимчасовий безвізовий режим для в'їзду в Україну громадян Китаю. Він поширюватиметься на громадян країни, які їхатимуть з “туристичною метою”. Китай не скасовував візовий режим для українців. Безвіз для китайців буде діяти з 1 серпня 2020 року до 31 січня 2021 року. (BBC Ukr)
Саакашвілі пропонує створити єдиний орган контролю над судами. Голова виконавчого комітету Національної ради реформ при президенті України Міхеіл Саакашвілі пропонує створити єдиний орган контролю над судами і скасувати Вищу раду правосуддя, Вищу кваліфікаційну комісію суддів і Державну судову адміністрацію. “Ми пропонуємо прибрати множинність системи контролю судів”, - сказав він у відеопрезентації пропонованих змін у судовій системі України. (Інтерфакс-Україна)
Концепція фундаментальної судової реформи від Міхеіла Саакашвілі
Біткоїн подорожчав до $11 тис, прогнозують 13 800. За останній тиждень ціна біткоїна підскочила з $9 100 до $11 тис у понеділок, 27 липня. Зазначається, що протягом останніх 3 місяців вартість біткоїна коливалась у межах $9100 - $10 тис, ціна почала рости на тлі надання американським банкам дозволу надавати послуги депозитарію зі зберігання криптовалюти приватних клієнтів. Експерт Fundstrat Global Advisors Роб Слеймер прогнозує, що найближчим часом біткоїн може перетнути позначку в 13 800 доларів. (ЕП)
У США назвали номінантів на телепремію Emmy. На найпрестижнішу нагороду драматичного серіалу претендують вісім стрічок: «Вбиваючи Єву», «Мандалорець», «Дуже дивні справи», «Краще дзвоніть Солу», «Корона», «Озарк», «Оповідь служниці», «Спадкоємці». Серед комедійних серіалів для номінації відібрані, зокрема, «Стримай свій ентузіазм», «Метод Комінскі», «Що ми робимо у тінях», «Дивовижна Місіс Мейзел». У категорії коротких серіалів академія номінувала роботи «Хранителі», «Місіс Америка», «І всюди тліють пожежі», «Неймовірна» і «Неортодоксальна». Серед компаній лідером став Netflix, який отримав номінації в 160 категоріях. На другому місці — HBO, у якого 107 номінацій. Лауреатів премії назвуть 20 вересня. (Радіо Свобода / Emmys / Variety)
Один раз побачити
Вона помре завтра. Трейлер (оригінальний) (2020)
Вийшов трейлер трагікомічного трилера “She Dies Tomorrow” (Вона помре завтра). Одного дня Емі прокидається переконаною в тому, що завтра помре. Маніякальна думка про невідворотну смерть починає заражати всіх близьких жінки. Емі та її друзі поступово втрачають контроль над своїм життям і віддаються божевіллю.  Режисер: Емі Саймец. Актори: Кейт Лін Шейл, Джейн Адамс, Джош Лукас, Кріс Мессіна, Мішель Родріґес та інші. Прем'єра у світі: 31 липня 2020 року. (FlickeringMyth)
Цей день в історії
29 липня 1954 року - вийшла друком перша частина роману-епопеї Джона Толкіна “The Lord of the Rings” (Володар перснів).
29 липня 1958 року - Американський Конгрес ухвалив законодавство, яким створено агентство NASA (National Aeronautics and Space Administration), цивільний орган, відповідальний за координацію всієї діяльності у космосі. NASA створено у відповідь на запуск 4 жовтня 1957 року в СРСР штучного супутника Землі.
29 липня 1967 року - після групи The Doors “Light My Fire" стала першим номером хітпараду Billboard Hot 100, перетворивши музичний колектив, відомий лише окремим місцевим фанатам, на ікону контркультури 60-х років в усьому світі.
The Doors - Light My Fire
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам по роботі!
Підтримайте нас у сервісі PATREON (посилання на початку вашого листа). Дякую всім, хто вже підтримує наш проект! Ваша участь критично важлива.
Вдалого дня!
Сергій РАЧИНСЬКИЙ

Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь