View profile

Вісткар - Issue #516

Revue
 
Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 1 жовтня. Дякую всім, хто з долучився до наших патронів! А сьогодні
 

Вісткар

October 1 · Issue #516 · View online
Читаєте менше - знаєте більше. Якщо новини варті вашої уваги, ви знайдете їх у своїй пошті. Українською мовою. Нас можна підтримати на patreon.com/vistkar

Доброго ранку! Вітаю вас у четвер 1 жовтня. Дякую всім, хто з долучився до наших патронів! А сьогодні ось такі новини варті вашої уваги.

Нове дослідження доводить, що значення сексу в рекламі переоцінене
Експериментальна перевірка показала, що гасло “секс продає” більше не відповідає дійсності.
Дослідження, в якому вивчалася реклама різних товарів, які рекламувалися “сексуальними” моделями - жінками і чоловіками - показала, що сексуалізація, як маркетинговий хід, не дає очікуваного результату.
Жінки більше купували товарів, які рекламувалися “нейтральними” повідомленнями. Сексуалізація реклами викликала у жінок зворотній до очікуваного ефект - роздратування, злість, розчарування. Цей ефект виявився однаковим у випадку використання рекламних моделей обох статей.
В свою чергу, не впливала сексуальна реклама і на чоловіків-покупців.
Зміну в настроях покупців дослідники пояснюють, що за останні 50 років радикально змінився соціальний, культурний і рекламний ландшафт. Відповідно, споживачі демонструють симпатію до значно більш широкого спектру рекламних повідомлень і не обмежуються тими, які застосовують сексуалізацію. (Quartz)
Більше новин
Чехія і Словаччина оголошують надзвичайний стан через коронавірус. У Словаччині надзвичайний стан чинний із 1 жовтня. У Чехії - з наступного тижня. Серед іншого уряди обмежують кількість учасників масових заходів. У Словаччині з 1 жовтня люди зобов'язані носити маски поза приміщеннями в разі, якщо дотримуватися безпечної дистанції неможливо. (DW / Радіо Свобода)
В ЄС розкритикували правові системи в Угорщині і Польщі. Євросоюз у доповіді про верховенство права піддав критиці Угорщину і Польщу за те, що ці держави відкидають низку принципів ліберальної демократії. За повідомленням європейських ЗМІ, в доповіді, підготовленій Єврокомісією, висловлюється “серйозне занепокоєння” щодо судової незалежності як в Угорщині, так і в Польщі. У випадку з Угорщиною автори документа висловлюють стурбованість з приводу корупції, що зачіпає, зокрема, сферу політики і національні угорські підприємства. За даними доповіді, недавні польські правові реформи, які є головним каменем спотикання між Варшавою і Брюсселем, “підвищили вплив виконавчої та законодавчої влади на судову систему і, внаслідок цього, послабили незалежність судової системи”. (Інтерфакс-Україна)
25 копійок та старі банкноти перестали бути платіжним засобом. Старі банкноти та 25-копійкові монети перестали бути платіжним засобом в Україні о 23:59 30 вересня. Про таке рішення Національний банк України повідомив раніше цього місяця. Громадяни зможуть без обмежень та безкоштовно обміняти монети номіналом 25 копійок та старі банкноти, уведені в обіг до 2003 року, на монети та банкноти інших номіналів і зразків упродовж наступних трьох років. До 30 вересня 2021 року це можна буде зробити в усіх українських банках. Після цього і до 30 вересня 2022 року старі монети та банкноти прийматимуть НБУ, «Ощадбанк», «Приватбанк», «Райффайзен Банк Аваль» та ПУМБ. (Радіо Свобода)
Американська компанія постачатиме ядерне паливо на Рівненську АЕС. Американська компанія Westinghouse і українське державне підприємство “Енергоатом” підписали угоду про постачання ядерного палива для реакторів Рівненської АЕС. Контрактом передбачено, що постачання палива у вигляді тепловидільних збірок в Україну розпочнеться з 2024 року з партії для проведення етапу дослідної експлуатації. Сторони також домовилися про можливість часткової локалізації виробництва частини деталей для паливних збірок на підприємстві “Атомнергомаш”. (VoA)
За крісло мера Одеси поборються двоє Зеленських, п'ятеро Філімонових і Дарт Вейдер. Одеська міська територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатами на посаду міського голови Одеси Василя Сергійовича Зеленського, висунутого Одеською міською організацією партії “Циганська партія України”, і Олександра Васильовича Зеленського від Одеської міської організації партії “Молодь до влади”. Відповідні постанови оприлюднено на сайті Одеського міськвиборчкому. Крім того, офіційно кандидатами на посаду мера Одеси стали Олег Миколайович Філімонов (1952 р. н.) від Одеської обласної організації партії “Слуга народу”; Олег Вікторович Філімонов (1992 р. н.) від Одеської міської організації партії “Зелені”; Олег Вікторович Філімонов (1973 р. н.) від обласної організації партії “Стабільність та справедливість”; Олег Анатолійович Філімонов (1971 р. н.) від Одеської міської організації партії “Студентська партія України”, а також Вадим Філімонов від Одеської міської організації партії “Наша земля”. За крісло міського голови боротиметься і Дарт Миколайович Вейдер від Одеської міської організації партії “Блок Дарта Вейдера”. (Інтерфакс-Україна)
Один раз побачити
The Glorias | Official Trailer | Available purchase and included on Prime Video on 9/30
Вийшов трейлер незвичного байопіку від режисерки та автора сценарію Джулі Теймур (Julie Taymor), в якому чотири актриси - Джуліана Мур, Алісія Вікандер, Лулу Вілсон і Раян Кіра Армстронг - грають роль “ікони фемінізму” журналістки, редактора і активістки Глорії Стайнем (Gloria Steinem) у різні періоди її життя. Картину можна переглянути на сервісі Amazon Prime Video. (Vulture)
Цей день в історії
1 жовтня 1908 року - на підприємстві Ford в Детройті розпочато виробництво автомобіля Model T. Між 1908 і 1927 роками Ford випустив 15 млн автомобілів цієї марки. Триваліше за цю модель в історії випускали лише авто Volkswagen Beetle, яка подолала рекорд Ford T у 1972 році.
1 жовтня 1946 року - Нюрнберзький Міжнародний військовий трибунал виніс вирок двадцяти двом головним нацистським військовим злочинцям — дванадцятеро з них засуджені до смертної кари.
1 жовтня 1949 року - в Пекіні на площі Тяньаньмень Мао Цзедун проголосив створення Китайської Народної Республіки, якою беззмінно керує Комуністична партія Китаю і яка на сьогодні є однією з найпотужніших держав світу.
Порадьте Вісткар своїм друзям і колегам по роботі!
Запрошую вас приєднатися до читачів, які вже підтримують Вісткар:
  • PATREON (patreon.com/vistkar)
  • monobank
  • bitcoin: bc1qmxcvyl6cq0rahh363py7y73au7dxw3ff2h8x7n 
Вдалого дня!
Сергій РАЧИНСЬКИЙ
Did you enjoy this issue?
If you don't want these updates anymore, please unsubscribe here.
If you were forwarded this newsletter and you like it, you can subscribe here.
Powered by Revue
Україна, Київ, Оболонь